The Batman
The Batman

Do sieci trafił nowy plakat The Batman ze specjalną dedykacją dla fanów Lego!

Wiele osób zaciera rączki mając przed oczyma wizję niedalekiej premiery The Batman. Twórcy postarali się, żeby nikt nie miał wątpliwości wybierając się do kina i zrealizowali bardzo dobrą kampanie promocyjną. Teraz znajdujemy się kilka dni przed trafieniem filmu do kin i otrzymaliśmy jeszcze jeden świetny plakat, który ucieszy fanów LEGO!

Już 4 marca 2022 roku będziemy mogli wybrać się do kin na premierę The Batman. Promocja filmu porwała masę osób, ale twórcy przygotowali jeszcze coś dla fanów LEGO! Odtworzyli oni jeden z plakatów filmu w wersji klockowej i wygląda super!

Zobacz również: Podsumowanie newsów z tygodnia: 19.02.2022 – 25.02.2022

The Batman będzie opowiadać historię Mrocznego Rycerza, który nie jest jeszcze znany w Gotham City. Nie będzie to też origin story, tak jak to miało miejsce w filmach Batman Batman: Początek. Komiks Batman: Year Two jest inspiracją dla filmu. Bruce Wayne nie będzie jeszcze doświadczonym Batmanem i będzie się dopiero uczyć nowej roli. Jego wrogowie też będą dopiero się kształtować. Film nie będzie połączony z filmami z DCEU, w których w Batmana wcielał się Ben Affleck.

W filmie wystąpią: Robert Pattinson (Bruce Wayne/Batman), Paul Dano (Edward Nashton/Człowiek Zagadka), Colin Farrell (Oswald Cobblepot/Pingwin), Zoë Kravitz (Selina Kyle/Catwoman), Andy Serkis (Alfred Pennyworth), John Turturro (Carmine Falcone) i Jeffrey Wright (James Gordon). Na stołku reżyserskim zasiadł Matt Reeves.

Film będzie miał premierę 4 marca 2022 roku.


Źródła: Twitter, Batman/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Od wielu lat zapalony gracz, fan anime, pasjonat kina i literatury.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?