DMX: Don’t Try to Understand – zwiastun filmu dokumentalnego o zmarłym raperze!

DMX: Don’t Try to Understand to nadchodzący wielkimi krokami film dokumentalny poświęcony twórczości znanego rapera DMX. Niedawno w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun omawianej produkcji. znajdziecie go poniżej.

Dokument został nakręcony tuż po wyjściu z więzienia tytułowego rapera, co miało miejsce w styczniu 2019 roku. Produkcji skupi się na ukazaniu prób powrotu na muzyczną scenę rzeczonego artysty. Ponadto widzowie dostaną możliwość wysłuchania licznych wywiadów z fanami oraz przyjaciółmi zmarłego artysty. Sam dokument pochyli się również nad problemami utalentowanego rapera, jego interesami oraz rodziną.

Zobacz również: Belle: Smok i piegowata księżniczka – nowy plakat. Film zadebiutuje w kinach IMAX!

DMX: Don’t Try to Understand zatem w większości skupi się na przedstawieniu jednego roku z życia artysta, po jego wyjściu z więzienia. Należy tutaj dodać, że DMX zmarł na początku aktualnego roku. Przyczyną śmierci artysty był zawał serca.

Omawiany obraz wyreżyserował Christopher Frierson.

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?