ant-man; oscary
ant-man; oscary

Dlaczego Ant-Man i Osa: Kwantomania nie miał tej ikonicznej postaci? [Możliwe SPOILERY]

Ant-Man i Osa: Kwantomania nie zawierał w obsadzie Luisa, w którego wciela się Michael Peña. Barwnej postaci nie było z prostego powodu.

Wielu fanów było zawiedzonych, z racji, że Michael Peña nie powrócił jako Luis. Fani serii Ant-Man zakochali się w Luisie, głównie z jego ikoniczności i komizmu. Wiedzieliśmy, że T.I. nie powróci do roli Dave’a z powodu licznych oskarżeń na tle napadów seksualnych. Niemniej w najnowszym filmie nie pojawił się również Luis. Peyton Reed w rozmowie z The Hollywood Reporter przyznał po prostu, że nie miał na tę postać pomysłu.

Nie było wersji z Luisem. W filmie jest wiele postaci. […] Kocham te postacie z ekipy Scotta. Były naprawdę zabawne i należeli również do rodziny Langa, ale kiedy ruszyliśmy dalej z tym filmem i wiedzieliśmy, że chcemy, by akcja działa się w królestwie kwantowym, po prostu nie było sensu obsadzać tam Luisa i ziomków.

ant-man

Fot. Kadr z filmu Ant-Man

Zobacz również: Jessica Jones i Luke Cage powracają? Fani interpretują niejednoznaczne zdjęcia

Ant-Man i Osa powracają! Duet, który poznaliśmy w 2015 roku, otrzyma kolejną produkcję spod szyldu Marvel Studios i ponownie odwiedzą oni Wymiar Kwantowy. Tym razem jednak – za sprawą Cassie Lang – do tej krainy wyruszy cała Ant-rodzinka. Tam odkryją wiele tajemnic skrywanych przez Janet van Dyne. Tym razem na drodze Ant-Mana stanie ktoś o niewyobrażalnej sile i możliwościach, czyli Kang Zdobywca. W przyszłego arcywroga Avengersów wcieli się Jonathan Majors (LokiKraina Lovecrafta).


Źródło: TheDirect.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?