diuna 2021 foto nowe filmy science fiction
diuna 2021 foto nowe filmy science fiction

Diuna otrzymała nowy plakat z bohaterami filmu!

Diuna to najnowsza produkcja Dennisa Villenueve’a, oparta na powieści Franka Herberta. Kampania promocyjna trwa w najlepsze i dzięki temu otrzymaliśmy kolejny plakat produkcji. Na nowej grafice znajduje się większość bohaterów filmu. Fani książkowego pierwowzoru jak na razie są niezwykle uradowani tymi materiałami promocyjnymi.

Dennis Villenueve to twórca takich hitów jak Blade Runner 2049 i Nowy początek już niedługo wypuści swój kolejny hit. Diuna zgromadziła cudowną plejadę gwiazd, a w główną rolę wciela się Timothée Chalamet. Jakiś czas temu udostępniony został nowy plakat film. Sprawdźcie sami, jak prezentują się bohaterowie długo wyczekiwanego filmu.

Diuna

Warner Bros.

Zobacz również: Diuna – nowy zwiastun trafił do sieci!

Diuna jest adaptacją powieści Franka Herberta. Historia ukazana w powieści będącej pierwszą częścią Kronik Diuny przenosi nas w przyszłość na planetę Arrakis (Diunę). Znajduje się na niej bezcenny surowiec – melanż, który umożliwia przewidywanie przyszłości, unikając w ten sposób niebezpieczeństw związanych z podróżami kosmicznymi. Planeta zostaje oddana w lenno rodowi Atrydów, jednak ród Harkonnenów dokonuje przewrotu. Tak bohaterowie powieści zostają wplątani w wir polityki, religii oraz walki o wpływy.

Produkcją obrazu zajęli się Thomas Tull, Mary Parent i Cale Boyter przy współpracy z producentami wykonawczymi, którymi zostali Brian Herbert, Byron Merritt oraz Kim Herbert. Do członków obsady należą Timothée Chalamet, Stellan Skarsgård, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Dave Bautista, Charlotte Rampling, Oscar Isaac, Jason Momoa i Zendaya. Kompozytorem został Hans Zimmer. Zimmer specjalnie odmówił współpracy swojemu częstemu współpracownikowi Christopherowi Nolanowi przy Tenecie.

Premiera filmu już 22 października 2021 roku w kinach i na HBO Max.


Źródło: Warner Bros., Facebook /  Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Stały współpracownik

Hakuna Matata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?