x-men mcu
x-men mcu

Disney+ ze sporymi zmianami w chronologii MCU. Jak teraz oglądać?

Okazuje się, że MCU zmieniło ponownie swoją chronologię na Disney+. Teraz chyba mamy już oficjalny wgląd jak oglądać produkcje Marvel Studios.

Oś czasu w MCU zmieniła ponownie kolejność na Disney+. Trudno się dziś połapać z tym co Myszka Miki ma nam do zaoferowania jeśli chodzi o Marvel Studios. Teraz jednak mamy (prawdopodobnie) ostateczną formę tego świata, lecz wciąż rozwijającą się.

Jak teraz oglądać MCU?

@CaptMarvelNews niedawno udostępnił na X zrzut ekranu z chronologią MCU na Disney+. Teraz mamy nie tylko uwzględnione seriale z Sagi Defenders, lecz seriale podzielone są na sezony. Teraz, laicy nieoglądający seriali Netflixa, mogą bez problemu obejrzeć te produkcje tak, by móc się bez problemu połapać w chronologii i wielowątkowości.

Wieści ze świata Marvela na Movies Room:

Pedro Pascal oficjalnie w Marvelu! SAG-AFTRA potwierdza angaż aktora w Fantastyczną Czwórkę

Loki jeszcze bardziej emocjonalny? Tom Hiddleston dodaje smutku

Śmiertelny wypadek na planie nowej produkcji Marvel Studios. Jedna osoba nie żyje

Matt Murdock znalazł drugą połówkę? Szokujące zdjęcie z planu filmowego Daredevil: Born Again!

Gwiazda WWE nie pojawi się jednak w filmie Kapitan Ameryka: Brave New World? Serpent Society usunięte?

Co dalej z Defenders w MCU?

Okazuje się, że Defenders już prężnie działają w świecie Marvel Cinematic Universe. Mogliśmy to zobaczyć już w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu czy serialu Mecenas She-Hulk, gdzie zobaczyliśmy Matta Murdocka, czyli słynnego Daredevila, w którego ponownie wcielił się Charlie Cox. Dodatkowo Diabeł z Hell’s Kitchen powróci ze swoim własnym serialem – Daredevil: Born Again. Niedawno również Krystein Ritter udostępniła zdjęcie nawiązujące do Jessiki Jones. Na temat Luke’a Cage’a i Iron Fista niewiele wiadomo.


Źródło: CBR.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?