wilkołak nocą
wilkołak nocą

Disney+ z nowymi zapowiedziami na październik. Co ciekawego do zobaczenia jesienią?

Październik za pasem, co za tym idzie? Jesień pełną parą i masa seriali do obejrzenia. Disney+ prezentuje swoje najciekawsze premiery na październik.

Gdy dni stają się coraz krótsze, Disney+ przygotował świetne propozycje, które umilą coraz dłuższe wieczory. Na początku miesiąca na platformę trafią wszystkie odcinki The Bear, w którym głównego bohatera gra Jeremy Allen White. Ten komediodramat rozgrywający się w Chicago został doceniony przez widzów i krytyków w Stanach Zjednoczonych i to o nim będzie głośno tej jesieni. Ponadto, na platformie pojawi się coś dla fanów true crime – serial kryminalny Candy: Śmierć w Teksasie z Jessicą Biel w roli głównej. Nie zabraknie też nowych odcinków lubianych seriali – Andor, Stary człowiek, The Kardashians, Mecenas She-Hulk i inne dostarczą widzom wielu niezapomnianych wrażeń. Przygotowaliśmy też kilka ciekawych i mrożących krew w żyłach propozycji na Halloween – w tym nową produkcję Marvel Studios prezentuje: Wilkołak nocą.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Poniżej kilka produkcji z opisami:

The Bear (5 października) – serial oryginalny Disney+

Głównym bohaterem The Bear jest Carmen „Carmy” Berzatto (Jeremy Allen White), młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami – The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne. A wszystko to dzieje się w cieniu straty brata, który popełnił samobójstwo.

Misiek

THE BEAR — Pictured: (l-r) Jeremy Allen White as Carmen ‘Carmy’ Berzatto, Lionel Boyce as Marcus, Ebon Moss-Bachrach as Richard ‘Richie’ Jerimovich. CR: FX

Candy: Śmierć w Teksasie (12 października) – serial oryginalny Disney+

Jest początek lat 80. Candy Montgomery jest idealną gospodynią domową i matką, której absolutnie wszystko dobrze się układa – ma dobrego męża, dwoje dzieci, ładny dom, nawet jej drobne grzeszki są starannie zaplanowane. Jednak gdy narasta w niej presja konformizmu, zaczyna walczyć o odrobinę wolności. Ze skutkiem śmiertelnym.

Rosaline (14 października) – film oryginalny Disney+

Rosaline to świeże i komediowe spojrzenie na klasyczną historię miłosną „Romea i Julii” Szekspira, opowiedzianą z perspektywy kuzynki Julii, Rosaline, która jest również niedawną miłością Romea. Gdy Romeo poznaje Julię i zaczyna coś do niej czuć, Rosaline łamie się serce i za wszelką cenę próbuje nie dopuścić do słynnego romansu oraz pragnie odzyskać swój obiekt uczuć.

Barbarzyńca (26 października) – film oryginalny Disney+

Młoda kobieta udaje się na rozmowę o pracę do Detroit i rezerwuje dom na nocleg. Gdy przyjeżdża późno na miejsce, okazuje się, że zaszła pomyłka i dom został wynajęty również obcemu mężczyźnie, który już się w nim rozgościł. Wbrew swoim przeczuciom postanawia jednak nie szukać innego miejsca. Wkrótce odkrywa, że jest o wiele więcej powodów do obaw niż niespodziewany gość.

Zobacz również: Powrót Scarlet Witch do MCU został potwierdzony przez Kevina Feige?


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: Gael García Bernal as Jack Russell in Marvel Studios’ WEREWOLF BY NIGHT, exclusively on Disney+. Photo courtesy of Marvel Studios. © 2022 MARVEL.

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?