Disney / Knights
Disney / Knights

Disney wyemituje zwiastuny swoich produkcji podczas Super Bowl!

Super Bowl zbliża się wielkimi krokami. Największe wydarzenie sportowe w Stanach Zjednoczonych, podczas którego koszt emisji reklam wynosi grube miliony. Disney ma mieć od dwóch do czterech zwiastunów.

Rok 2021 nie daje nam pewności na otwarcie kin. Sony i Warner Bros. odpuszczają, przez co nie otrzymamy niczego nowego w związku z Ligą Sprawiedliwości. Amazon udostępni zwiastun Księcia w Nowym Jorku 2, zaś Disney ma mieć od dwóch do czterech zwiastunów.

Zobacz także: Miłość w roli głównej. „WalenTNTynki” na antenie TNT

Deadline potwierdza to doniesienie, więc możemy się spodziewać nowych zwiastunów Raya i ostatni smok a także Czarnej Wdowy. Priorytetem wydaje się jednak promocja streamingu Disney+ czyli Falcon i Zimowy Żołnierz oraz Loki.

Super Bowl to finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi NFL, będący najważniejszym sportowym wydarzeniem roku w Stanach Zjednoczonych


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?