Die in a Gunfight – zwiastun filmu z Daddario i Bonetą!

Wytwórnia Lionsgate opublikowała oficjalny zwiastun filmu Die in a Gunfight. Produkcja to wypełniona akcją komedia romantyczną z elementami kryminału, w której główne role grają Alexandra Daddario i Diego Boneta. Udostępniony materiał filmowy podkreśla romans pomiędzy postaciami rzeczonych gwiazd – Mary i Benem. Bohaterowie pochodzą z rywalizujących ze sobą przestępczych rodzin.

Produkcja opisywana jest jako współczesna interpretacja klasycznego dramatu Williama Shakespeare’a pt. Romeo i Julia. Die in a Gunfight zadebiutuje w kinach oraz pojawi się w ofercie usługi VOD już 16 lipca 2021 roku.

Zobacz również: Gunpowder Milkshake – zemsta najlepiej smakuje na zimno! Nowy zwiastun!

Mary i Ben są czarnymi owcami w swoich wpływowych, przestępczych rodzinach, które od pokoleń prowadzą ze sobą zażarty spór. Po wielu latach rozłąki bohaterowie ponownie stają na skraju płomiennego romansu. Ich zakazana miłość pociągnie za sobą efekt domina. Zatem do związku rzeczonych bohaterów dołączą: Mukul, najlepszy przyjaciel Bena, który jest mu winny dożywotni dług; Terrence, niedoszły obrońca, a ostatecznie prześladowca Mary; Wayne, czyli australijski zabójca z otwartym umysłem i kierujący się kodeksem etycznym oraz jego niezależna dziewczyna Barbie. Gdy bójkom i strzelaninom nie ma końca, dość szybko staje się jasne, że brutalne rozkosze, mają równie brutalne zakończenia.

W obsadzie omawianego filmu znajdują się między innymi: Alexandra Daddario, Diego Boneta, Wade Allain-Marcus, Justin Chatwin, Travis Fimmel, Emmanuelle Chriqui i Billy Crudup.

Die in a Gunfight wyreżyserował Collin Schiffli na podstawie scenariusza autorstwa Andrew Barrera i Gabriela Ferrari.

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Lionsgate

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?