demeter: przebudzenie zła
demeter: przebudzenie zła

Demeter: Przebudzenie zła z niepokojącym zwiastunem. Zobacz horror producentów Zodiaka i Czarnego Łabędzia

Przed nami otwiera się kolejny rozdział historii o Draculi. Statek ze zwiastunem Demeter: Narodziny zła zacumował na Waszych ekranach.

Kolejna historia zostanie opowiedziana. Demeter: Przebudzenie zła to historia oparta na najbardziej wstrząsającym rozdziale Draculi Brama Stokera. Horror ten powstanie spod ręki producentów takich hitów jak Zodiak, Czarny Łabędź czy Wyspa Tajemnic.

Kiedy premiera?

Najnowszy horror w reżyserii André Øvredal zacumuje u portu już 11 sierpnia tego roku. Za scenariusz odpowiadają Bragi F. Schut oraz Zak Olkewicz. W obsadzie znalazły się takie twarze jak David Dastmalchian (znany z Mrocznego Rycerza oraz Legionu Samobójców), Liam Cunningham (Gra o tron), Aisling Franciosi (Gra o tron), Corey Hawkins (Kong: Wyspa Czaszki, Straight Outta Compton, Czarne bractwo. BlackKkKlansman). Sprawdźcie zatem niezwykle mroczny i niepokojący zwiastun do filmu!

Zobacz również: To otrzyma swój serialowy prequel! Oto gwiazdy, które w nim zobaczymy

Opis filmu:

To miał być kolejny zwyczajny rejs. Morze było spokojne, prognozy nie zapowiadały sztormu. Gdy szkuner „Demeter” odbił od nabrzeża, nikt z załogi nie wiedział, że w jednej z dwudziestu czterech nieozna­kowanych skrzyń znajdujących się na pokładzie, kryje się zło. Zapadł zmrok, a statek był na pełnym morzu, gdy odkryto pierwszą ofiarę. Wołanie o pomoc nie miało już sensu, a walka o przetrwanie okazała się boleśnie nierówna. Każda kolejna noc przynosiła śmierć, a istota będąca jej sprawcą pozostawała nieuchwytna. Im bliżej było do lon­dyńskiego portu, tym bardziej oczywisty stawał się fakt, że najgorsze dopiero nadchodzi.

demeter

fot. materiały prasowe


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?