hugh jackman wolverine deadpool
hugh jackman wolverine deadpool

Deadpool 3 to ostatnia nadzieja, by MCU wstało z kolan? Kontrowersyjna wypowiedź jednego reżysera

Matthew Vaughn, który jest reżyserem m.in. X-Men: Pierwszej klasy, twierdzi że Deadpool 3 to ostatnia deska ratunku dla MCU.

Okazuje się, że Deadpool 3 to ostatnia deska ratunku dla naprawdę miernej jakości Marvel Cinematic Universe. To nie są jedynie nasze słowa, ale potwierdza to również Matthew Vaughn, który wyreżyserował film X-Men: Pierwsza klasa i był naprawdę dobry. Według reżysera to Ryan Reynolds i Hugh Jackman, w swoich kultowych rolach, uratują upadające Marvel Cinematic Universe.

Deadpool 3 rozgromi widzów i przywróci odwróconych?

Wiele osób, po Spider-Man: Daleko od domu, obraziło się na Marvel Cinematic Universe, przez spadek ich jakości. Nie ma co ukrywać, jest w tym coś faktu, zwłaszcza patrząc na ostatnie słabe produkcje jak Marvels czy denne seriale pokroju Tajnej Inwazji czy Echo. Według Vaughna wprowadzenie Wolverine’a i Deadpoola przywróci do życia MCU.

Te kilka fragmentów, które znam na temat starcia Deadpoola z Wolverinem, są naprawdę niewiarygodne. To będzie wstrząs, który przywróci uniwersum Marvela do życia. Myślę, że Ryan Reynolds i Hugh Jackman wkrótce uratują całe to zamieszanie. Jestem prawdziwym fanem X-Men i chcę tylko, aby filmy były tak dobre, jak powinny.

Więcej o uniwersum Marvela i filmie Deadpool 3 na Movies Room:

Matthew Vaughn i jego nowy film

Najnowszym filmem Matthew Vaughna będzie Argylle – Tajny szpieg. Produkcja opowie historię Elly Conway, która jest samotną pisarką, której tytuł o szpiegu staje się międzynarodowym hitem. Kiedy jednak fabuła fikcyjnych książek Elly – które koncentrują się na tajnym agencie Argylle i jego misji rozwikłania globalnego syndykatu szpiegowskiego – zaczyna odzwierciedlać tajne działania prawdziwej organizacji szpiegowskiej, spokojne wieczory w domu stają się przeszłością.

Film trafi do kin 02 lutego 2024 roku.

Co z filmem Deadpool 3?

Deadpool 3 ma trafić do kin już 26 lipca 2024 roku i zostanie wyreżyserowany przez Shana Levy’ego, z którym współtworzył między innymi Projekt Adam czy Free Guy. Nadchodząca produkcja, będzie pierwszym filmem MCU w kategorii R i będzie nawiązywać zarówno do nowszych pozycji, jak i absolutnej klasyki marvelowskiego kina superhero, jak X-Men 2 czy X-Men: Pierwsza klasa. Spodziewajmy się wielu szalonych pomysłów – wszak już teraz krążą plotki o chociażby udziale Taylor Swift.


Źródło: brobible.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mr. ?? pisze:

MCU jest na kolanach bo sami się załatwili głupota, propaganda upokarzanie mężczyzn gdy fanami komiksów są w większości mężczyźni :). Chcą to jeszcze kontynuować Iron heart, Agata, CA 4, Thunderbolts z tym głupkiem udającym Rosjanina … F4 z problemami, podobnie Blade gdzie Blade miał być postacią trzecioplanową 🙂 może oni lubią być na kolanach. Miało być DD Born Again ale coś czuję że nic z tego bo głupota 🙂

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?