Margot Robbie Harley Quinn
Margot Robbie Harley Quinn

David Ayer znowu płacze i zrzuca winę na Warner Bros.? Legion Samobójców miał być o Harley Quinn

Okazuje się, że David Ayer nie może przeżyć tego, że Warner Bros. nie wypuścili jego wersji Legionu Samobójców, który niby miał być o Harley Quinn.

Widać, że David Ayer płacze pod ciężarem potężnego Zacka Snydera. Reżyser po raz kolejny żali się na Warner Bros., którzy to zbyt mocno ingerowali w jego zniszczone arcydzieło, jakim miał być Legion Samobójców. Ujawnił on, że tytuł pierwotnie skupiła się stricte na Harley Quinn, a źli ludzie z Warnera postanowili przeprojektować cały film, by był on o Deadshotcie. Wyjawił to w wywiadzie dla Yahoo Movies promując swój nowy film Pszczelarz.

Zakończenie. Cały trzeci akt został przeprojektowany. To był naprawdę film o Harley, w którym widzieliśmy ją podejmującą decyzję o wybraniu zdrowej przyjaźni i wsparcia zamiast niezdrowego związku z Jokerem.

Więcej o Harley Quinn i filmach DC przeczytasz w Movies Room:

Solowa opowieść o Harley Quinn

Faktycznie, Legion Samobójców dość mocno rozpromował postać Harley Quinn do tego stopnia, że stała się ona ikoną jeśli chodzi o świat DC. W 2020 roku światło dzienne ujrzał film Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn), który rozkochał w sobie wielu widzów. Głównie dlatego, że to Margot Robbie zagrała pierwsze skrzypce tejże produkcji oraz miała ona mocno feministyczny wydźwięk.

Legion samobójców zarobił dużo, ale nikt go nie lubi?

Co by nie mówić o Legionie samobójców, to na pewno okazał się sporym sukcesem box-office’owym 2016 roku. Film zarobił na całym świecie 747 milionów dolarów i był jednym z najchętniej oglądanych tytułów na całym świecie. Wypromował Margot Robbie, która wcielała się w postać Harley Quinn oraz został doceniony przez Akademią Oscarową za najlepszą charakteryzację i fryzury. I na tym pozytywy można zakończyć, bo generalnie komiksowa superprodukcja spotkała się z bardzo negatywnym odbiorem ze strony recenzentów i mieszanym ze strony widowni. Na Rotten Tomatoes, najpopularniejszym agregatorze opinii, film posiada jedynie 26% pozytywnych ocen od krytyków, a od widzów średnie 58%.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?