dakota johnson madame web marvel elizabeth olsen
dakota johnson madame web marvel elizabeth olsen

Dakota Johnson myli uniwersa Marvela? Elizabeth Olsen jej nie uświadomiła

Okazuje się, że przed zdjęciami do Madame Web, główna gwiazda filmu, Dakota Johnson zapytała się Elizabeth Olsen o doświadczenia z MCU… jednak Johnson nie wiedziała, że występuje w Sony Spider-Verse.

Fani filmów przyzwyczaili się, że Marvel podzielił się na kilka różnych uniwersów. Dakota Johnson jednak tego nie wiedziała i pędziła szybko z deszczem pytań do marvelowej wyjadaczki jaką jest Elizabeth Olsen. Pierwsza nie wiedziała jednak, że ta druga gra w zupełnie innym świecie od innego studia.

Dakota Johnson z mylną dedukcją

Wśród fanów komiksów istnieje podejrzenie, że Sony Pictures pozwala zatrudnianym aktorom myśleć, że dołączają do Marvel Cinematic Universe. W pewnym sensie nie jest to nieprawdą, a w pewnym jest. Oba uniwersa się ze sobą przeplatają, lecz to jedyne co ich łączy, a w światach Marvela panuje zamieszanie. Jest ich sporo. Nie ogarnęła tego m.in. gwiazda Madame Web – Dakota Johnson, która zadzwoniła specjalnie do Elizabeth Olsen z zapytaniem jak się pracuje z Marvel Studios.

Kiedy dostałam rolę Madame Web, w hotelowym lobby spotkałam Lizzie Olsen i chwilę z nią o tym porozmawiałam, co było pomocne. Powiedziała, że świetnie się bawiła i… wydawała się bardzo zrelaksowana, więc to było pocieszające.

Johnson mogła jednak przeoczyć fakt, że Olsen „świetnie się bawiła” pracując z Marvel Studios, a nie z Sony Pictures. Ciekawy efekt i spory galimatias się napatoczył podczas tej pracy.

Wieści ze świata Marvela na Movies Room:


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?