sherlock holmes 3
sherlock holmes 3

Czy zobaczymy kolejną część przygód Sherlocka Holmesa? Susan Downey potwierdza

Chyba każdy zna tego słynnego detektywa zwanego Sherlock Holmes. Czy powstanie trzecia część jego przygód?  Żona Roberta Downeya Jr. zapewniła, że jej mąż wciąż jest zainteresowany nakręceniem tego sequela!

Fani Sherlocka Holmesa z Robertem Downeyem Jr. wciąż czekają na trzecią część przygód tego słynnego detektywa. Nad filmem pracowało wielu scenarzystów, a reżyserią miał zająć się Guy Ritchie, który postanowił oddać projekt w ręce Downeya. Filmowiec został zastąpiony przez Dextera Fletchera. Z powodu pandemi koronawirusa prace nad filmem ponownie się przesunęły.

sherlock holmes 3 robert downey jr

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki vol. 3 najlepszym filmem od czasów Końca gry? Pojawiły się pierwsze opinie!

Podczas rozmowy z The Wrap żona aktora, Susan Downey, która jest również producentką filmową, przyznała, że obecnie film Sherlock Holmes 3 nie znajduje się w fazie rozwoju. Dodała jednak, że dla męża ten projekt wciąż stanowi priorytet i szuka sposobu, aby trafił on na duże ekrany. W wywiadzie uczestniczyła też jej produkcyjna partnerka – Amanda Burrell. Oto, co powiedziała Susan:

Cóż, oto co mogę wam powiedzieć, a Amanda może to potwierdzić. Wcześniej zjedliśmy lunch razem z Robertem, we trójkę, podczas którego pojawił się konkretny temat rozmowy. Więc tak – jest w przygotowaniu. Zrobimy to, kiedy przyjdzie właściwy czas i z odpowiednimi ludźmi, ale jest to priorytet dla firmy i dla Roberta. 

Mowa tu o firmie produkcyjnej Team Downey, którą wspólnie założyło małżeństwo. Wytwórnia naprawdę nalega, aby projekty te zostały zrealizowane. Susan Downey dodała, że dzięki większemu doświadczeniu, wie kiedy może podążać za tym procesem. Przyznała, że po prostu musi wydarzyć się kilka rzeczy, zanim zrobi się duży krok.

Najnowszym filmem, w którym zobaczymy aktora Roberta Downeya Jr. będzie Oppenheime, który będzie miał swoją premierę już latem 2023 roku. Zobaczymy go też w serialu The Sympathizer, którego zajął się również produkcją.

 


Źródło: TheDirect.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?