Batman i Superman walczą
Batman i Superman walczą

Czy Batman pojawi się w Superman: Legacy? James Gunn rozwiewa wątpliwości

Superman: Legacy ma stanowić nowe otwarcie dla uniwersum filmowego opartego na komiksach DC Comics. Czy już w tym filmie zobaczymy nowego Batmana? Jest odpowiedź Jamesa Gunna.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem, pierwszym filmem DC Universe, który koncentrować będzie się na Mrocznego Rycerza jest The Brave and The Bold. Produkcja według obecnych założeń ma opowiadać o “ojcowsko-synowskiej” relacji między Batmanem a Robinem. Mimo licznych castingowych ogłoszeń, wciąż nie zdradzono, kto wcieli się w obrońcę Gotham City, nie ujawniono również planowanej daty premiery. Czy jest szansa, że Batman zadebiutuje w innym filmie z pierwszej fazy DCU, a konkretnie w pierwszym z nich – Superman: Legacy? Na to pytanie fanów ostatnio odpowiedział szef DC Studios, reżyser i scenarzysta filmu o Supermanie w jednej osobie, czyli James Gunn.

Czy Batman będzie w Superman: Legacy?

James Gunn często wykorzystuje media społecznościowe, by reagować na pogłoski oraz pytania od fanów na temat swoich filmów. Tym razem dowiedzieliśmy, że Bruce Wayne / Batman na pewno nie pojawi się w otwierającej DC Universe superprodukcji. Jak autor Legionu samobójców napisał za pośrednictwem swojego profilu w Threads, Mroczny Rycerz nie został uwzględniony w scenariuszu filmu.

Nie może pojawić się w Superman: Legacy, bo nie ma go w scenariuszu – napisał reżyser i autor scenariusza Superman: Legacy

Co obecnie wiemy o Superman: Legacy?

Na obecny moment o filmie Superman: Legacy wiemy, że nie będzie on tzw. origin story, czyli typową genezą postaci. Fabuła ma zaprezentować Clarka Kenta jako młodego dziennikarza, który będzie musiał znaleźć balans między kryptońskim pochodzeniem z wychowaniem przez ziemską rodzinę. Wiadomo, że w Mężczyznę ze Stali wcieli się David Corenswet, a jako jego ukochaną Lois Lane zobaczymy Rachel Brosnahan. Zdjęcia do superprodukcji mają rozpocząć się w marcu bieżącego roku, by zdążyć z premierą kinową zaplanowaną na 11 lipca 2015 roku.

Więcej o planowanych filmach z DC Universe na Movies Room:

Meg Donnelly i Milly Alcock jako Supergirl w DCU. Pierwsze fanarty kandydatek Jamesa Gunna

Zoe Saldana w świecie DC? Tego chce aktorka, a James Gunn komentuje

Anya Chalotra jako Circe? James Gunn udostępnia fanowskie grafiki. Jest świetnie!


Źródło: threads.net/@jamesgunn / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mr. ?? pisze:

Gunn na Twitterze chwalił się swoimi patologiami przyjaciółmi z Nambla itp itd. Zrobili go dyrektorem DC robi Supermana z masą kiczowatych postaci z DC jak GL, Hawkgirl … ale to USA powstałe dzięki mordom na Indianach … gdzie psych zboczek może robić karierę bo tamtejsze elity się z tego wywodzą 🙂

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?