Star Wars: The Rise of Skywalker; daisy ridley; Sharmeen Obaid-Chinoy Gwiezdne Wojny
Star Wars: The Rise of Skywalker; daisy ridley; Sharmeen Obaid-Chinoy Gwiezdne Wojny

Czekacie nowe Gwiezdne Wojny o Rey? Nie? Ta informacja was ucieszy

Daisy Ridley ponownie wcieli się w rolę Rey Skywalker w nadchodzącym filmie z serii Gwiezdne Wojny. Okazuje się, że projekt jest przesunięty na czas nieokreślony.

Nowe Gwiezdne Wojny opowiadające o Rey Skywalker nie zapowiadają się obiecująco. Wielu fanów uniwersum niezbyt lubi to co Disney zrobił z ich ukochaną serią. Gdy zapowiedziano nowy film opowiadający o wyżej wymienionej bohaterce – wylało się wiadro hejtu. Niemniej najnowsze doniesienia wskazują na to, że tytuł został przeniesiony na czas bliżej nieokreślony.

Honor ratuje Mandalorian?

Jordan Ruimy, jeden z autorów bloga World of Reel, twierdzi że nowy film o Rey ustąpił miejsca nadchodzącemu filmowi o Mandalorianie i Grogu. Wydaje się, że problemy tkwią w twórczych różnicach między scenarzystą Stevenem Knightem i LucasFilm. Rzekomo napisano szkic filmu, ale LucasFilm przekazał mu tyle notatek, że musiał zaczynać od zera. Knight ma nie być zaangażowanym w następne projekty ze świata Gwiezdnych Wojen. Jego frustracja wzrosła, więc odłożył to uniwersum na dalszy plan i skupia się teraz na scenariuszu do filmu Peaky Blinders.

Więcej o produkcjach ze świata Gwiezdnych Wojen przeczytasz na Movies Room:

Gwiezdne Wojny dzisiaj

Na chwilę obecną nie możemy Wam zbyt wiele powiedzieć na temat nowej sytuacji w świecie Gwiezdnych Wojen. Wiemy, że powstanie czwarty sezon Mandaloriana, który ma być ostatnim oraz wprowadzi nas do filmu Mandalorian i Grogu. Dodatkowo zapowiedziano drugi sezon serialu Ahsoka. Nowy film o Rey miał do nas trafić 22 maja 2026 roku, lecz po wyżej wspomnianych wydarzeniach nie wiemy czego możemy się spodziewać.


Źródło: worldofreel.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?