czarny telefon zwiastun horror 2022
czarny telefon zwiastun horror 2022

Czarny telefon – zwiastun horroru reżysera Sinister i Doktor Strange

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun horroru Czarny telefon (The Black Phone), którego reżyserem jest Scott Derrickson (Sinister, Doktor Strange), a gwiazdą Ethan Hawke.

Czarny telefon to nowy amerykański film grozy studia Universal i Blumhouse, który powstał na podstawie opowiadania Joe Hilla. Jak przedstawia zwiastun filmu, będzie to historia trzynastoletniego chłopca, który zostaje porwany i uwięziony, a pomocą w uratowaniu życia będą służyć mu duchy wcześniejszych ofiar psychopatycznego zabójcy.

Oficjalny opis dystrybutora kinowego brzmi następująco: Nieśmiały, ale sprytny 13 – letni Finney Shaw zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na nic się nie zdadzą. Kiedy odłączony od kabla telefon powieszony na ścianie piwnicy zaczyna dzwonić, Finney uświadamia sobie, że ​​słyszy głosy poprzednich ofiar mordercy. Chcą one zrobić wszystko, żeby chłopiec nie podzielił ich losu.

Zobacz również: Najlepsze horrory 2021 roku – ranking aktualizowany!

W horrorze występują Ethan Hawke, Ransone Thames, Mason Thames, Jeremy Davies, Madeleine McGraw, Brady Hepner, Jacob Moran i Jordan Isaiah White. Za reżyserię odpowiada Scott Derrickson, który razem z C. Robertem Cargillem przygotował też scenariusz Czarnego telefonu.

Polska premiera kinowa została zaplanowana na 4 lutego 2022 roku. Za dystrybucję odpowiada UIP.

Czarny telefon – pierwszy zwiastun

źródło: yt.com / ilustracja: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?