Czarny telefon/ Universal Pictures
Czarny telefon/ Universal Pictures

Czarny telefon – nowy zwiastun horroru twórców Doktora Strange’a!

Dostaliśmy nowy zwiastun horroru twórców Doktora Strange’a i Sinistera — Czarny telefon! Zobaczcie sami, co przygotował dla nas reżyser.

Czarny telefon to horror oparty na opowiadaniu autorstwa Joe Hilla. Reżyserem jest specjalista od horrorów — Scott Derrickson, który odpowiada za takie filmy jak Doktor Strange i Sinister. Co przygotował dla nas tym razem?

Oficjalny opis dystrybutora kinowego brzmi następująco: Nieśmiały, ale sprytny 13-letni Finney Shaw zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na nic się nie zdadzą. Kiedy odłączony od kabla telefon powieszony na ścianie piwnicy zaczyna dzwonić, Finney uświadamia sobie, że ​​słyszy głosy poprzednich ofiar mordercy. Chcą one zrobić wszystko, żeby chłopiec nie podzielił ich losu.

Polska premiera kinowa została zaplanowana na 24 czerwca 2022 roku.

Zobaczcie zwiastun, klikając w link poniżej!

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

czarny telefon zwiastun horror 2022

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Bodies Bodies Bodies – oto pierwszy zwiastun slashera z gwiazdą The Suicide Squad!

 

Oficjalny opis dystrybutora kinowego brzmi następująco: Nieśmiały, ale sprytny 13 – letni Finney Shaw zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na nic się nie zdadzą. Kiedy odłączony od kabla telefon powieszony na ścianie piwnicy zaczyna dzwonić, Finney uświadamia sobie, że ​​słyszy głosy poprzednich ofiar mordercy. Chcą one zrobić wszystko, żeby chłopiec nie podzielił ich losu.

W horrorze występują Ethan Hawke, Ransone Thames, Mason Thames, Jeremy Davies, Madeleine McGraw, Brady Hepner, Jacob Moran i Jordan Isaiah White. Za reżyserię odpowiada Scott Derrickson, który razem z C. Robertem Cargillem przygotował też scenariusz Czarnego telefonu.

Polska premiera kinowa została zaplanowana na 24 czerwca 2022 roku. Za dystrybucję odpowiada UIP.


Źródło: YouTube / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Czarny telefon

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?