Czarna Wdowa - Producent dzieli się szczegółami na temat kiedy dokładnie rozgrywa się film!
Czarna Wdowa - Producent dzieli się szczegółami na temat kiedy dokładnie rozgrywa się film!

Czarna Wdowa – kiedy rozgrywa się film? Potwierdzono dokładny czas akcji!

Nie jest tajemnicą, że akcja Czarnej Wdowy rozgrywa się między wydarzeniami z Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów i Avengers: Wojna bez granic, ale teraz mamy kilka szczegółów dzięki uprzejmości producenta Briana Chapeka.

Natasha Romanoff zmarła w Avengers: Endgame , a Marvel Studios wyjaśniło jakiś czas temu, że akcja filmu Black Widow rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów i Avengers: Wojna bez granic. Oprócz odkrywania przeszłości bohaterki, mamy nadzieję, że przygotuje bazę pod kilka przyszłych historii poprzez wprowadzenie takich postaci, jak Taskmaster czy Yelena Belova.

W  Black Widow: The Official Movie Special Book (która jest już w sprzedaży w Titan Books), współproducent Brian Chapek podzielił się kilkoma szczegółami na temat scenerii filmu, ujawniając pewne szczegóły dotyczące tego, kiedy spotykamy się z Natashą.

Akcja filmu rozgrywa się od razu po Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów – potwierdza.  Tamten film w zasadzie kończy się tym, że Tony Stark mówi Nataszy: “Idą po ciebie”. Oznacza to, że właśnie złamała Porozumienie z Sokovii. Wystąpiła przeciwko generałowi Rossowi. Avengersi są rozwiązani, a ona zostaje sama. Tak to wygląda na początku tego filmu.

Desperacko pragnie uciec ze Stanów Zjednoczonych, a kiedy wymyka się Rossowi, prawie ma okazję zacząć wszystko od nowa. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że istnieją na świecie mroczniejsze siły, które mogły czekać na tę okazję, a to zmusza ją z powrotem do działania. Niestety, nie może przejść na emeryturę, co było czymś, czego pragnęła.

Czekamy na kolejne informacje na temat nowego filmu MCU!

Zobacz Również: TOP 10 – Tony Stark i jego najlepsze kwestie dialogowe!

W filmie oprócz Scarlett Johansson i Florence Pugh występują również David Harbour, Rachel Weisz i William Hurt. Za reżyserię odpowiada Cate Shortland. Na swoim koncie ma ona między innymi dramat wojenny Lore oraz thriller Syndrom berliński. Superprodukcja Marvela ma pojawić się w kinach w maju 2021 roku.


Źródło: comicbookmovie / Ilustracja wprowadzenia: Zdjęcie z traileru filmu Czarna Wdowa

 

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?