czarna pantera shuri
czarna pantera shuri

Czarna Pantera żyje! Shuri otrzymała własny plakat

Najnowsze widowisko Marvel Studios w końcu zawitało do kin! Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu otrzymuje bardzo wysokie noty od krytyków oraz widzów. Jednym z największych plusów tej produkcji to wprowadzenie nowej Czarnej Pantery.

Letitia Wright, która w filmach Marvel Studios wciela się w postać Shuri – siostry T’Challi – ofcijalnie przejęła tytuł Czarnej Pantery. Od premiery filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu minął już lekko ponad tydzień, a Disney nie kryje już tajnej tożsamości nowego obrońcy Wakandy. Do sieci zawitał oficjalny plakat produkcji, a na niej Shuri w efektownym kostiumie Pantery!

Czarna Pantera Shuri

Plakat filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu, Disney

Opis filmu, obsada i data premiery filmu

W filmie Marvel Studios królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i wojowniczki Dora Milaje będą walczyć, by chronić własny naród przed interwencjami światowych mocarstw w następstwie śmierci króla T’Challi. Mieszkańcy Wakandy będą próbować zaakceptować ich nowy rozdział historii, natomiast bohaterowie zostaną zmuszeni, by połączyć siły i z pomocą najemniczki Nakii i Evereta Rossa i wykuć nową ścieżkę dla afrykańskiego królestwa. Film przedstawi Tenocha Huertę, który wystąpi jako Namor – król ukrytego podwodnego narodu. W sequelu wystąpią również Dominique ThorneMichaela CoelMabel Cadena i Alex Livanalli.

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki już niedługo ze świątecznym odcinkiem! Nowy klip promujący wydarzenie


Źródło: Marvel Studios, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?