Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu z usuniętą sceną alternatywnego zakończenia

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu wreszcie trafiła na platformę Disney Plus, wraz z tym zaś pojawiły się pewne alternatywne ujęcia.

Kolejna ponownie związana jest z postacią Okoye, która straciła tutaj naprawdę wiele. ujawniono dość smutną alternatywną scenę, w której była liderka Dora Malaje żegna się ostatecznie z Shuri, obiecując jednak, że w razie czego może służyć pomocą:

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W filmie Marvel Studios królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i wojowniczki Dora Milaje będą walczyć, by chronić własny naród przed interwencjami światowych mocarstw w następstwie śmierci króla T’Challi. Mieszkańcy Wakandy będą próbować zaakceptować ich nowy rozdział historii, natomiast bohaterowie zostaną zmuszeni, by połączyć siły i z pomocą najemniczki Nakii i Evereta Rossa i wykuć nową ścieżkę dla afrykańskiego królestwa. Film przedstawi Tenocha Huertę, który wystąpi jako Namor – król ukrytego podwodnego narodu. W sequelu wystąpią również Dominique ThorneMichaela CoelMabel Cadena i Alex Livanalli.

Czarna Pantera

kadr z filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fff pisze:

przecież to chodzi o spin-off, pewnie jakiś serial na disneju, a że nie dostał jeszcze akceptu to i scenę usunęli xd

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?