czarna pantera
czarna pantera

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu z mocną usuniętą sceną. Konfrontacja Okoye i Dora Malaje

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu wchodzi powoli do cyfrowej dystrybucji, zatem powoli napływają kolejne materiały, które nie pojawiły się w kinach.

Tym razem ukazano emocjonalny fragment konfrontacji Okoye z elitarnym składem Dora Malaje. Najpewniej po tym, jak weteranka straży popadła w niełasce po pewnym istotnym zwrocie akcji w filmie.

Zobacz również: Michelle Yeoh proponowano zrezygnowanie z aktorstwa przed rolą we Wszystko wszędzie naraz

W filmie Marvel Studios królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i wojowniczki Dora Milaje będą walczyć, by chronić własny naród przed interwencjami światowych mocarstw w następstwie śmierci króla T’Challi. Mieszkańcy Wakandy będą próbować zaakceptować ich nowy rozdział historii, natomiast bohaterowie zostaną zmuszeni, by połączyć siły i z pomocą najemniczki Nakii i Evereta Rossa i wykuć nową ścieżkę dla afrykańskiego królestwa. Film przedstawi Tenocha Huertę, który wystąpi jako Namor – król ukrytego podwodnego narodu. W sequelu występują również Dominique ThorneMichaela CoelMabel Cadena i Alex Livanalli.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?