czarna pantera 2 wakanda w moim sercu logo
czarna pantera 2 wakanda w moim sercu logo

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu w styczniu na Disney+

Okazuje się, że już niedługo Czarna Pantera zawita do domów fanów Marvela! Premiera streamingowa ma odbyć się jeszcze w styczniu.

Jak dobrze wiemy – Disney+ dość szybko przenosi premiery z kin na streaming. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zadebiutuje szybciej niż nam się wydawało. Już 20 stycznia fani Marvela, będą mogli cieszyć się najnowszym filmem MCU. Produkcja ta, trafi na streaming 70 dni, po swoim kinowym debiucie. Dla porównania Doktor Strange w multiwersum obłędu trafił 47 dni po premierze, natomiast Thor: Miłość i grom 62 dni.

namor czarna pantera

Kadr z zapowiedzi filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W filmie Marvel Studios królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i wojowniczki Dora Milaje będą walczyć, by chronić własny naród przed interwencjami światowych mocarstw w następstwie śmierci króla T’Challi. Mieszkańcy Wakandy będą próbować zaakceptować ich nowy rozdział historii, natomiast bohaterowie zostaną zmuszeni, by połączyć siły i z pomocą najemniczki Nakii i Evereta Rossa i wykuć nową ścieżkę dla afrykańskiego królestwa. Film przedstawi Tenocha Huertę, który wystąpi jako Namor – król ukrytego podwodnego narodu. W sequelu wystąpią również Dominique ThorneMichaela CoelMabel Cadena i Alex Livanalli.

Zobacz również: Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – recenzja filmu! T’Challa byłby dumny


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?