Czarna Wdowa Marvel Studios Valentina
Czarna Wdowa Marvel Studios Valentina

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – Valentina Allegra de Fontaine miała mieć więcej czasu antenowego?

Okazuje się, że Valentina Allegra de Fontaine miała mieć więcej czasu antenowego w filmie Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Jedna sporo wycięto z tej produkcji.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu poruszyła wątek jednej z najciekawszych postaci IV i V fazy MCU czyli Valentiny Allegry de Fontaine, granej przez Julię Louis-Dreyfus. Otóż, twórczyni Thunderbolts miała mieć więcej czasu na ekranie, ale sporo z jej dialogów wycięto. W jednej z ostatnich rozmów, twórcy filmu ujawnili dlaczego tak postąpili.

Ryan Coogler, Joe Robert Cole i Autumn Durald Arkapaw przyznali, że były tony materiałów z Valentiną, lecz postanowili je usunąć. Powód, był naprawdę prosty – wątki z tą postacią po prostu nie pasowały do klimatu, jaki przedstawiała produkcja. Wiemy jednak, że jeden z dialogów Valentiny i Rossa miał odbywać się w garażu.

Julia Louis-Dreyfus czarna pantera

kadr z serialu Falcon i Zimowy Żołnierz

Zobacz również: Kiedy Loki powróci? Mamy dwie przypuszczalne daty. Jedna może zasmucić widzów

W filmie Marvel Studios królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i wojowniczki Dora Milaje będą walczyć, by chronić własny naród przed interwencjami światowych mocarstw w następstwie śmierci króla T’Challi. Mieszkańcy Wakandy będą próbować zaakceptować ich nowy rozdział historii, natomiast bohaterowie zostaną zmuszeni, by połączyć siły i z pomocą najemniczki Nakii i Evereta Rossa i wykuć nową ścieżkę dla afrykańskiego królestwa. Film przedstawi Tenocha Huertę, który wystąpi jako Namor – król ukrytego podwodnego narodu. W sequelu wystąpią również Dominique ThorneMichaela CoelMabel Cadena i Alex Livanalli.


Źródło: TheDirect.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Czarna Wdowa

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?