czarna pantera
czarna pantera

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu mogła dostać romansowy wątek

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu koniec końców była historią skupioną na radzeniu sobie z niepowetowaną stratą i konflikcie z nieznanym dotąd ukrytym narodem. Ale wychodzi na to, że mogło tam trafić coś więcej.

Chodzi oczywiście o potencjalny romans pomiędzy Shuri a Namorem. Jak się okazuje, pierwotnie scenarzyści mieli połączyć tę dwójkę w trakcie ich spotkań. Koniec końców oczywiście ta kwestia została zamknięta i najwyraźniej uznano, że nie ma na to miejsca w produkcji.

czarna pantera

fot. Materiały prasowe – kolaż

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W filmie Marvel Studios królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i wojowniczki Dora Milaje będą walczyć, by chronić własny naród przed interwencjami światowych mocarstw w następstwie śmierci króla T’Challi. Mieszkańcy Wakandy będą próbować zaakceptować ich nowy rozdział historii, natomiast bohaterowie zostaną zmuszeni, by połączyć siły i z pomocą najemniczki Nakii i Evereta Rossa i wykuć nową ścieżkę dla afrykańskiego królestwa. Film przedstawi Tenocha Huertę, który wystąpi jako Namor – król ukrytego podwodnego narodu. W sequelu wystąpią również Dominique ThorneMichaela CoelMabel Cadena i Alex Livanalli.

Film trafił do kin 11 listopada 2022 roku.

Źródło: The Direct

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?