czarna pantera 3 wakanda w moim sercu
czarna pantera 3 wakanda w moim sercu

Czarna Pantera 3 już powstaje? Letitia Wright optymistycznie nastawiona

Sequel Czarnej Pantery już dawno za nami, dlatego powoli rozpoczynają się rozmowy na temat kontynuacji historii Shuri oraz Wakandy. Na ten temat wypowiedział się już sam Kevin Feige, a teraz przyszła pora na gwiazdę MCU – Letitię Wright!

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu pożegnała Chadwicka Bosemana oraz jego postać – T’Challę i otworzyła wiele nowych wątków. Shuri stała się obrońcą Wakandy, M’Baku został królem tego państwa, Okoye otrzymała ulepszoną zbroję i po raz kolejny została powiązana z postacią Everetta Rossa, a scena po napisach ukazała nam jedną z najważniejszych, dla przyszłości MCU, postaci. Pomysłów na kontynuację jest wiele, ale czy w ogóle ujrzymy 3. część przygód Czarnej Pantery?

Czarna Pantera 3 – prace już się rozpoczęły?

Podczas gali rozdania Złotych Globów, Letitia Wright została zapytana o, to kiedy Czarna Pantera 3 otrzyma zielone światło. Gwiazda Wakandy w moim sercu oraz filmu Agnieszki Smoczyńskiej pt. Silent Twins odpowiedziała bardzo optymistycznie. Według aktorki prace nad sequelem już się rozpoczęły, ale nie potwierdziła niczego w 100%. Nie jest to jednak zaskakująca wiadomość. Każdy fan Marvela spodziewa się więcej i wygląda na to, że tak właśnie będzie.

Opis filmu, obsada i data premiery filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

W filmie Marvel Studios królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i wojowniczki Dora Milaje będą walczyć, by chronić własny naród przed interwencjami światowych mocarstw w następstwie śmierci króla T’Challi. Mieszkańcy Wakandy będą próbować zaakceptować ich nowy rozdział historii, natomiast bohaterowie zostaną zmuszeni, by połączyć siły i z pomocą najemniczki Nakii i Evereta Rossa i wykuć nową ścieżkę dla afrykańskiego królestwa. Film przedstawi Tenocha Huertę, który wystąpi jako Namor – król ukrytego podwodnego narodu. W sequelu wystąpią również Dominique ThorneMichaela CoelMabel Cadena i Alex Livanalli.

Zobacz również: Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu z nową datą premiery na Disney+!

czarna pantera shuri

Kadr z filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu


Źródło: Variety, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: fot. Disney

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?