Cruella - nowy film Disneya otrzymał pierwszy zwiastun!
Cruella - nowy film Disneya otrzymał pierwszy zwiastun!

Cruella – zobacz nowy materiał zza kulis filmu

Film Cruella z Emmą Stone opowiada o kultowej antybohaterce Disneya. Najnowszy materiał zakulisowy opowiada o modzie która będzie towarzyszyć nam przez cały film.

Nowy materiał zza kulis opowiada nam o modzie towarzyszącej nam i postaciom przez cały film. Możemy zobaczyć jak powstawały filmowe kreacje, a także pierwsze koncepty tytułowej antybohaterki.

Zobacz również: Kosmiczny mecz: Nowa era! Babcia wymiata w najnowszym zwiastunie!

Choć widzieliśmy już Cruellę w różnych odsłonach, najnowsza produkcja z pewnością wyróżni się na ich tle. Poznamy bohaterkę w latach siedemdziesiątych na początku jej kariery w Londynie. Młoda projektantka szybko zaczyna obsesyjnie interesować się skórami psów, zwłaszcza dalmatyńczyków. To właśnie ta obsesja sprawi, że krocząc coraz mroczniejszymi ścieżkami, młoda dziewczyna stanie się Cruellą de Mon. Poza Emmą Stone na ekranie pojawią się Mark Strong, Emma Thompson, Paul Walter Hauser, Emily Beecham i Joel Fry. Za reżyserię odpowiada autor filmu Ja, Tonya, Craig Gillespie.

Produkcja trafi do kin, jak i również na Disney+ w wersji premier access, 28 maja 2021 roku.


Źródło: YouTube/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?