Cruella
Cruella

Cruella – Znamy ocenę wiekową filmu!

Najnowszy film z Emmą Stone, czyli Cruella dostał oficjalnie kategorię wiekową. Film dostał ocenę PG-13, za przemoc i elementy tematyczne.

Podczas gdy Disney’a znamy z przyjaznych dla rodzin treści, które przemawiają do odbiorców w każdym wieku, początkowe zwiastuny i klipy Cruelli sugerowały ciemniejszy ton dla historii. Film, w którym Emma Stone jest tytułową postacią, otrzymał ocenę PG-13, ale film będzie miał kilka dojrzalszych momentów.

Zobacz również: Tato, nie rób mi obciachu – Jamie Foxx w nowym serialu od Netflix!

To nie pierwszy raz, gdy film Disneya otrzymał ocenę PG-13. W końcu Mulan również ma ocenę PG-13, chociaż to film dosłownie związany z wojną. MPAA wyraźnie wspomina o „niektórych przemocach i elementach tematycznych” w swoim uzasadnieniu dla PG-13, co, nie powinno być zbyt wielkim zaskoczeniem.

Premiera filmu Cruella planowana jest na 28 maja 2021 roku. Za reżyserię filmu odpowiada Craig Gillespie. W filmie oprócz wspomnianej Emmy Stone zagrają także: Emma Thompson, Mark Strong czy Emily Beecham.


Źródło: toonado, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?