Cruella
Cruella

Cruella – powstanie sequel? Są pierwsze informacje!

Po w większości pozytywnym przyjęciu zarówno przez krytyków, jak i publiczność, Disney oficjalnie potwierdził, że kontynuacja filmu jest rzeczywiście w toku, a cały zespół kreatywny ma powrócić.

The Hollywood Reporter donosi, że Walt Disney Pictures jest na bardzo wczesnym etapie prac nad tym, by Cruella, otrzymała kontynuacje. Zarówno reżyser Craig Gillespie jak i scenarzysta Tony McNamara mają powrócić w sequelu.

Debiutująca jednocześnie w kinach i na Disney+ Premier Access w zeszły weekend opowieść o demonicznej projektantce spotkała się w większości z ciepłym przyjęciem. Zaowocowało to aktualnym wynikiem kasowym brutto na poziomie ponad 48,5 miliona dolarów na całym świecie.

Zobacz również: Cruella – recenzja filmu Disneya! Dwie Emmy i trzy dalmatyńczyki

Choć widzieliśmy już Cruellę w różnych odsłonach, najnowsza produkcja z pewnością wyróżni się na ich tle. Poznamy bohaterkę w latach siedemdziesiątych na początku jej kariery w Londynie. Młoda projektantka szybko zaczyna obsesyjnie interesować się skórami psów, zwłaszcza dalmatyńczyków. To właśnie ta obsesja sprawi, że krocząc coraz mroczniejszymi ścieżkami, młoda dziewczyna stanie się Cruellą de Mon. Poza Emmą Stone na ekranie pojawią się Mark Strong, Emma Thompson, Paul Walter Hauser, Emily Beecham i Joel Fry. Za reżyserię odpowiada autor filmu Ja, Tonya, Craig Gillespie.

Produkcja trafiła do kin, jak i również na Disney+ w wersji premier access, 28 maja 2021 roku.


Źródło: comicbookmovie/ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Cruella

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?