Cruella - nowe plakaty filmu Disneya!
Cruella - nowe plakaty filmu Disneya!

Cruella – nowy zwiastun filmu z Emmą Stone

Już 29 maja premiera nowego filmu z Emmą Stone w roli głównej. Zobacz najnowszy zwiastun Cruelli od Disneya.

Produkcja trafi do kin, jak i również na Disney+ w wersji premier access. Z racji coraz bliższej premiery, filmu o jednej z najbardziej kultowych antagonistek Disneya, zaczynają pojawiać się coraz to nowsze materiały promocyjne. Jeden z nich możemy zobaczyć poniżej. Trzeba przyznać, że Emma Stone prezentuje się tutaj olśniewająco.

Zobacz również: Venom: Let There Be Carnage – pierwszy zwiastun sequela! Venom kontra Carnage!

Choć widzieliśmy już Cruellę w różnych odsłonach, najnowsza produkcja z pewnością wyróżni się na ich tle. Poznamy bohaterkę w latach siedemdziesiątych na początku jej kariery w Londynie. Młoda projektantka szybko zaczyna obsesyjnie interesować się skórami psów, zwłaszcza dalmatyńczyków. To właśnie ta obsesja sprawi, że krocząc coraz mroczniejszymi ścieżkami, młoda dziewczyna stanie się Cruellą de Mon. Poza Emmą Stone na ekranie pojawią się Mark Strong, Emma Thompson, Paul Walter Hauser, Emily Beecham i Joel Fry. Za reżyserię odpowiada autor filmu Ja, Tonya, Craig Gillespie.

Premiera filmu planowana jest na 28 maja 2021 roku.


Źródło: YouTube/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?