Cruella – nowy film Disneya otrzymał pierwszy zwiastun!

Czarny charakter Disneya, Cruella de Mon już w maju otrzyma swoje “origin story”. W międzyczasie gdy czekamy na tę produkcję, otrzymaliśmy pierwszy oficjalny zwiastun!

Po Alladynie, Królu Lwie czy Dumbo, Disney kontynuuje plan wypuszczania filmowych wersji swoich kultowych animacji. Tym razem otrzymamy historię o początkach czarnego charakteru znanego z filmu 101 dalmatyńczyków. Mowa oczywiście o Cruelli de Mon, w którą wcieli się Emma Stone (La La Land, Zombieland). Poniżej znaleźć możecie pierwszy oficjalny zwiastun Cruelli.

Zobacz również: Us Again – zdjęcie z krótkometrażowej animacji Disneya!

Choć widzieliśmy już Cruellę w różnych odsłonach, najnowsza produkcja z pewnością wyróżni się na ich tle. Poznamy bohaterkę w latach siedemdziesiątych na początku jej kariery w Londynie. Młoda projektantka szybko zaczyna obsesyjnie interesować się skórami psów, zwłaszcza dalmatyńczyków. To właśnie ta obsesja sprawi, że krocząc coraz mroczniejszymi ścieżkami, młoda dziewczyna stanie się Cruellą de Mon. Poza Emmą Stone na ekranie pojawią się Mark Strong, Emma Thompson, Paul Walter Hauser, Emily Beecham i Joel Fry. Za reżyserię odpowiada autor filmu Ja, Tonya, Craig Gillespie.

Cruella - nowy film Disneya otrzymał pierwszy zwiastun!

Plakat filmu Cruella, Disney

Premiera filmu planowana jest na 28 maja 2021 roku.


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Cruella

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?