Cruella - nowe plakaty filmu Disneya!
Cruella - nowe plakaty filmu Disneya!

Cruella – nowe plakaty filmu Disneya!

Pozostały lekko ponad trzy tygodnie do premiery filmu Disenya – Cruella. W związku, z czym otrzymujemy coraz to więcej materiałów promocyjnych. Dzisiaj otrzymaliśmy garstkę nowych plakatów.

W dzisiejszej porcji nowych materiałów promocyjnych filmu Cruella otrzymaliśmy kilka plakatów skoncentrowanych na głównych bohaterach filmu. Mianowice mowa o takich postaciach jak: Jasper (Joel Fry), Horacy (Paul Walter Hauser), Anita (Kirby Howell-Baptiste), Baroness (Emma Thompson) i oczywiście Cruella de Mon (Emma Stone).

Zobacz również: Ferajna z Baker Street – serial skasowany po pierwszym sezonie!

Choć widzieliśmy już Cruellę w różnych odsłonach, najnowsza produkcja z pewnością wyróżni się na ich tle. Poznamy bohaterkę w latach siedemdziesiątych na początku jej kariery w Londynie. Młoda projektantka szybko zaczyna obsesyjnie interesować się skórami psów, zwłaszcza dalmatyńczyków. To właśnie ta obsesja sprawi, że krocząc coraz mroczniejszymi ścieżkami, młoda dziewczyna stanie się Cruellą de Mon. Poza Emmą Stone na ekranie pojawią się Mark Strong, Emma Thompson, Paul Walter Hauser, Emily Beecham i Joel Fry. Za reżyserię odpowiada autor filmu Ja, Tonya, Craig Gillespie.

Premiera filmu planowana jest na 28 maja 2021 roku.


Źródło: Disney, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?