Cruella
Cruella

Cruella – Emma Stone w nowym zwiastunie filmu!

Pierwszy zwiastun filmu Cruella naprawdę zachwycił i zaskoczył fanów. Emma Stone zdaje się być najlepszym wyborem do tej roli, a sam film wygląda naprawdę ciekawie. Podczas gdy my czekamy na premierę, Disney wypuścił kolejny znakomity zwiastun!

Film Disneya, Cruella już w maju tego roku trafi do kin oraz na platformę Disney+. Produkcja wygląda naprawdę zjawiskowo i zdaje się być jednym z najciekawszych projektów z nadchodzących miesięcy. Jeśli ostatni zwiastun was nie przekonał, to może ten, który otrzymaliśmy dzisiaj, bardziej was zachęci.

 

Dodatkowo otrzymaliśmy nowy plakat z główną bohaterką:

Cruella - Emma Stone w nowym zwiastunie filmu!

Plakat filmu Cruella

Zobacz również: Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings – figurki Funko POP! wyciekły do sieci!

Choć widzieliśmy już Cruellę w różnych odsłonach, najnowsza produkcja z pewnością wyróżni się na ich tle. Poznamy bohaterkę w latach siedemdziesiątych na początku jej kariery w Londynie. Młoda projektantka szybko zaczyna obsesyjnie interesować się skórami psów, zwłaszcza dalmatyńczyków. To właśnie ta obsesja sprawi, że krocząc coraz mroczniejszymi ścieżkami, młoda dziewczyna stanie się Cruellą de Mon. Poza Emmą Stone na ekranie pojawią się Mark Strong, Emma Thompson, Paul Walter Hauser, Emily Beecham i Joel Fry. Za reżyserię odpowiada autor filmu Ja, Tonya, Craig Gillespie.

Premiera filmu planowana jest na 28 maja 2021 roku.


Źródło: Disney, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Cruella

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?