Cruella - nowe plakaty filmu Disneya!
Cruella - nowe plakaty filmu Disneya!

Cruella – Emma Stone powróci w sequelu!

O tym, iż powstanie sequel Cruelli, wiemy od jakiegoś czasu. Teraz źródła potwierdzają również powrót Emmy Stone, aby ponownie wcieliła się w Cruellę.

Emma Stone podpisała kontrakt, według którego zagra w sequelu Cruelli. Na chwilę obecną nie posiadamy informacji dotyczących premiery kontynuacji. Z tego powodu nie wiemy także, czy film zadebiutuje równocześnie na ekranach kin oraz na platformie Disney+, jak pierwsza część.

Zobacz również: Grace i Frankie – na Netfliksie pojawiły się 4 niezapowiedziane odcinki

Choć widzieliśmy już Cruellę w różnych odsłonach, najnowsza produkcja z pewnością wyróżnia się na ich tle. Poznajemy bohaterkę w latach siedemdziesiątych na początku jej kariery w Londynie. Młoda projektantka szybko zaczyna obsesyjnie interesować się skórami psów, zwłaszcza dalmatyńczyków. To właśnie ta obsesja sprawi, że krocząc coraz mroczniejszymi ścieżkami, młoda dziewczyna stanie się Cruellą de Mon. Poza Emmą Stone na ekranie pojawili się Mark Strong, Emma Thompson, Paul Walter Hauser, Emily Beecham i Joel Fry. Za reżyserię odpowiada autor filmu Ja, Tonya, Craig Gillespie.

Produkcja trafiła do kin, jak również na Disney+ w wersji premier access, 28 maja 2021 roku.


Źródło: Deadline, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?