Cruella - nowy film Disneya otrzymał pierwszy zwiastun!
Cruella - nowy film Disneya otrzymał pierwszy zwiastun!

Cruella 2 wkrótce ujrzy światło dzienne? Prace są w toku

Emma Stone przyznaje, że prace nad filmem Cruella 2 są w toku. Miejmy nadzieje, że już w tym roku, lub na początku przyszłego trafi do nas.

Emma Stone w krótkiej wypowiedzi dla Variety wypowiedziała się na temat prac nad filmem Cruella 2. Aktorka przyznała, że prace są w toku. Czy jeden z hitowych filmów 2020 roku trafi do nas jeszcze w tym roku?

Treściwa wypowiedź

Możemy myśleć co chcemy, ale Cruella to jeden z filmów roku 2020. Wówczas kina były pozamykane, a przedstawienie antagonistki Disneya, w miarę pozytywnym świetle, było strzałem w dziesiątkę. Emma Stone, która wcieliła się w tytułową bohaterkę, przyznała, że prace są w toku i ma nadzieje, że zdjęcia zaczną się prędzej niż później. Gdyby na przestrzeni miesiąca się takowe zaczęły, byłaby szansa, by zobaczyć drugą część w grudniu tego roku.

Zobacz również: Patrick Stewart o pracy nad Doktor Strange w multiwersum obłędu “to było frustrujące i rozczarowujące”

Pierwsza część Cruelli zadebiutowała pod koniec maja 2021 roku. Film bazował na historii kultowej bajki 101 dalmatyńczyków i skupił się na tytułowej Cruelli de Mon. W obsadzie mogliśmy zobaczyć między innymi Emmę Stone w tytułowej roli, a także Emmę Thompson, Joela Fry’a, Paula Waltera Hausera czy też Emily Beecham. Produkcja Disney’a otrzymała Oscara za najlepsze kostiumy.

cruella 2

Emma Stone as Cruella in Disney’s live-action CRUELLA. Photo courtesy of Disney. © 2021 Disney Enterprises Inc. All Rights Reserved.


Źródło: X.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?