Cruella 2 – charakteryzatorki zdradzają nowe informacje dotyczące filmu Disneya!

Choć już w zeszłym roku dowiedzieliśmy się o planowanej drugiej części filmu Cruella, to teraz poznaliśmy kilka nowych szczegółów!

Cruella to jeden z filmów Disneya, który podbił serca publiczności, więc oczywistą rzeczą było to, że fani będą domagać się drugiej części tego niezwykłego widowiska. Choć w dalszym ciągu nie wiemy za dużo o planowanym sequelu, to wczorajszego dnia dowiedzieliśmy się kilka nowych szczegółów.

Podczas 94. Oscarów w wywiadzie na czerwonym dywanie, specjalistki od charakteryzacji — Nadia Stacey i Julia Vernon, zdradziły serwisowi Variety, że powrócą przy produkcji Cruelli 2. Powiedziały również, że prace nad samym filmem nie zostały jeszcze rozpoczęte, a scenariusz jest obecnie w trakcie pisania. Jednakże obie charakteryzatorki mają ogromną nadzieję, że sequel przeniesie tę historię w pewną dekadę, a konkretnie w lata 80.

Czy wy też nie możecie się doczekać kolejnej części filmu Cruella? Dajcie znać poniżej!

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina🏆

Emma Stone as Cruella in Disney’s live-action CRUELLA.

 

Zobacz również: Moon Knight – Oscar Isaac wypowiada się o przyszłości Księżycowego bohatera!

Choć widzieliśmy już Cruellę w różnych odsłonach, najnowsza produkcja z pewnością wyróżni się na ich tle. Poznamy bohaterkę w latach siedemdziesiątych na początku jej kariery w Londynie. Młoda projektantka szybko zaczyna obsesyjnie interesować się skórami psów, zwłaszcza dalmatyńczyków. To właśnie ta obsesja sprawi, że krocząc coraz mroczniejszymi ścieżkami, młoda dziewczyna stanie się Cruellą de Mon. Poza Emmą Stone na ekranie pojawią się Mark Strong, Emma Thompson, Paul Walter Hauser, Emily Beecham i Joel Fry. Za reżyserię odpowiada autor filmu Ja, Tonya, Craig Gillespie.

Produkcja trafiła do kin, jak i również na Disney+ w wersji premier access, 28 maja 2021 roku.


Źródło: Comicbook / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Cruella

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?