taylor swift cruella 2
taylor swift cruella 2

Cruella 2 będzie musicalem? Taylor Swift w obsadzie jako antagonistka?

Już wkrótce D23 i prawdopodobnie dowiemy się czegoś odnośnie filmu Cruella 2, który zapowiedziano po premierze jedynki. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że Taylor Swift ma zagrać antagonistkę, a sam film ma być musicalem.

Na ogłoszenie Cruella 2 nie musieliśmy czekać długo, bo informacja o drugiej części filmu z Emmą Stone pojawiła się krótko po premierze jedynki. Emma Thompson zginęła w pierwszej części, więc kogo możemy zobaczyć jako antagonistkę dwójki? Otóż pojawiły się doniesienia, że ma być to Taylor Swift. Co więcej? Nowa produkcja ma być musicalem. O umiejętności wokalne Emmy Stone nie musimy się martwić, gdyż zdobyła ona Oscara właśnie za rolę w La La Land.

Wygląda na to, że Disney podjął podobne kroki co DC z Jokerem 2. Warner obsadził Lady Gagę jako Harley Quinn, Disney natomiast Taylor Swift. Druga część Jokera to musical, dwójka Cruelli również będzie musicalem. Nie zostało nam nic innego jak czekać do D23 po więcej szczegółów.

cruella 2

Emma Stone as Cruella in Disney’s live-action CRUELLA. Photo courtesy of Disney. © 2021 Disney Enterprises Inc. All Rights Reserved.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Pierwsza część Cruelli zadebiutowała pod koniec maja 2021 roku. Film bazował na historii kultowej bajki 101 dalmatyńczyków i skupił się na tytułowej Cruelli de Mon. W obsadzie mogliśmy zobaczyć między innymi Emmę Stone w tytułowej roli, a także Emmę Thompson, Joela Fry’a, Paula Waltera Hausera czy też Emily Beecham. Produkcja Disney’a otrzymała Oscara za najlepsze kostiumy.

Zobacz również: Sandman – czy będzie 2 sezon? Wynik oglądalności na tle innych seriali


Źródło: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: fot. materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?