Crowe jako Zeus i Bale jako Gorr – poznaj nowych bohaterów uniwersum Marvela!

W najnowszym zwiastunie filmu Thor: Miłość i grom Marvel w końcu pokazał jak prezentują się Russel Crowe i Christian Bale w nowych rolach! Zeus oraz Gorr zabójca bogów właśnie wkroczyli do filmowego uniwersum!

Marvel bardzo długo zwlekał, by przedstawić nam pierwsze spojrzenie na owianych tajemnicą bohaterów, w których wcielili się Christian Bale i Russel Crowe. Tego drugiego mieliśmy okazję zobaczyć jedynie tyłem w pierwszej zapowiedzi filmu, jednak postać Gorra bogobójcy do dziś była dla fanów zagadką.

Thor

Thor vs. Gorr

Zobacz również: Thor: Miłość i grom – poznaliśmy rolę Strażników Galaktyki w filmie!

W komiksach Marvela Gorr pojawił się jako postać pobożna, ślepo wierząca w bogów, którzy mieli mu pomóc w jego największej niedoli. Wiara niestety nie pomogła bohaterowi powstrzymać tragicznych wydarzeń w jego życiu takich jak śmierć żony i syna. Doprowadziło to Gorra do nienawiści wobec wszystkich bogów. Kiedy bohater zobaczył na własne oczy, że boga można zranić postanowił wstąpić na drogę zemsty i wziął sobie za cel mordowanie wszelkich bóstw pozyskując tym samym coraz większą moc. Jego bronią jest potężny nekromiecz. Spekuluje się, że to ta sama broń, którą widzieliśmy na końcu filmu Eternals.

Po rzezi, której dokonał na słowiańskich bożkach Gorr skierował swój wzrok na Thora, z którym nie poszło już tak łatwo. Po nierozstrzygniętym pojedynku jeszcze młody syn Odyna postanawia zapolować na Gorra nim ten go uprzedzi. Tak zaczął się ich długi pojedynek na kartach komiksów.

Poniżej zobaczyć możecie jak prezentuje się Christian Bale w roli Gorra bogobójcy. Oczywiste mogą być skojarzenia z Lordem Voldemortem jednak moim zdaniem filmowy Gorr wygląda rewelacyjnie. Ciekawym zabiegiem artystycznym wydaje się przedstawienie scen z jego udziałem w czerni i bieli. Z ciekawością czekam jak zostanie to zaprezentowane w filmie.

W najnowszym zwiastunie zobaczyliśmy również Zeusa, w którego wycielił się Russel Crowe. Jego występ nie będzie prawdopodobnie tak znaczący jak kreacja Christiana Bale’a jednak z pewnością dostarczy nam sporą dawkę dobrego humoru.

Zobaczcie jak prezentuje się w najnowszym zwiastunie nadchodzącego hitu Marvela:

Zobacz również: Czego dowiadujemy się z nowego zwiastuna Thor: Miłość i grom?

Thor: Miłość i grom, czwarta część serii przygód asgardzkiego boga z komiksów Marvela, to 29. film należący do MCU i produkcja przyporządkowana do jego IV Fazy. Na ekranie pojawią się takie gwiazdy jak Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman, Christian Bale, Chris Pratt, Jaimie Alexander, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Gunn, Jeff Goldblum, Russel Crowe i Vin Diesel. Fabuła produkcji ma być inspirowana komiksem Potężna Thor, w którym moce boga piorunów otrzymała Jane Foster.

Polska premiera została zaplanowana na 8 lipca 2022 roku.

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?