Creed III - Sylvester Stallone nie powróci jako Rocky Balboa
Creed III - Sylvester Stallone nie powróci jako Rocky Balboa

Creed III – Sylvester Stallone nie powróci jako Rocky Balboa

Creed stał się popularną na całym świecie serią filmów. Ponownie mogliśmy zobaczyć Rocky’ego Balboa ale tym razem w zupełnie innej roli niż zawodowego boksera. Niedawno ogłoszono, że premiera trzeciej części filmu planowana jest na 2022 roku. Jednak wśród fanów pojawiło się pytanie czy Sylvester Stallone powróci jako Rocky. Aktor udzielił odpowiedzi.

Niedawno potwierdzono, że Michael B. Jordan powróci do głównej roli Adonisa Creeda w filmie Creed III. Godny jest również uwagi fakt, że aktor będzie pełnił rolę reżysera filmu. Sylvester Stallone napisał o projekcie na Instagramie, odpowiadając jednemu z fanów, że nie będzie jego częścia jak Rocky Balboa.

Creed III będzie zrobiony, ale mnie w nim nie będzie

 

Brak Rocky’ego będzie bardzo odczuwalny dla fanów Creeda. Rocky szkoli syn Apollo Creeda – Adonisa aby stał się następnym mistrzem świata w boksie. Podczas tego widzimy również jego zmagania z własnymi problemami zdrowotnymi. Występ Stallone’a pokazał wrażliwą stronę kultowego boksera.

Zobacz również: Creed III – Potwierdzono datę premiery!

Bez sprzecznie będzie to interesujące, aby zobaczyć jak franczyza Creeda radzi sobie bez obecności Rocky’ego u boku Adonisa. Seria zdołała zgromadzić własnych fanów i uznanie krytyków. Po walce z synem Ivana Drago, fani mają nadzieję że Adonis zmierzy się  z potomkiem Clubberra Langa. Chociaż nie miałoby to takiego samego wydźwięku emocjonalnego jak walka Adonisa z synem zabójcy ojca.

W filmie Creed III, którego scenarzystą jest Zach Baylin, wystąpią Michael B. Jordan i Phylicia Rashad. Film ma zadebiutować 23 listopada 2022 roku.


Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzająca: Kadr z filmu Creed

Redaktor współprowadząca działu recenzji seriali

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?