Dakota Johnson
Dakota Johnson

Covers – Dakota Johnson i Tracee Ellis Ross o muzycznej scenie Hollywood!

Wytwórnia Focus Features ogłosiła, że Dakota Johnson i zwyciężczyni Złotego Globa połączą siły w komedii pt. Covers. Obraz ukaże prężnie rozwijającą się scenę muzyczną Hollywood. Bądźcie więc gotowi między innymi na eksplorację znajdujących się tam talentów oraz analizę pożądanej przez wielu sławy.

Nisha Ganatra, która wywarła na krytyków przeogromne, pozytywne wrażenie podczas Festiwalu Filmowego w Sundance obrazem pt. Late Night, zajmie się reżyserią omawianego projektu. Scenariusz z kolei sporządziła Flora Greeson. Warto tutaj dodać, iż Tim Bevan i Eric Fellner podjęli się funkcji producentów wykonawczych filmu, zaś  Alexandra Loewy powzięła na swoje barki obowiązki producenta wykonawczego.

Fot.: Universal Pictures

Zobacz również: Voicemails for Isabelle – Sharon Maguire reżyserką komedii romantycznej z Hailee Steinfeld w roli głównej?

Johnson to oczywiście gwiazda trylogii Pięćdziesiąt twarzy Greya, jednakże ma na swoim koncie również występy w innych produkcjach. Przykładami są: Źle się dzieje w El Royale, Suspiria i The Social Network.

Ross spełnia się przede wszystkim występując na małym ekranie. Jest jedną z gwiazd serialu Czarno to widzę, gdzie odgrywa panią doktor Rainbow Bow Johnson. Covers będzie pierwszym kinowym filmem aktorki od 2007 roku. Wówczas wystąpiła w obrazie pt. Moje córki.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Kimberley French; Twentieth Century Fox Film Corporation

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?