Code 8: Part II – powstanie sequel ciepło przyjętego filmu science fiction!

Portal Deadline poinformował, że Robbie Amell i Stephen Amell postanowili rozszerzyć uniwersum znane z filmu Code 8. Kuzyni zatem ponownie wcielą się w bohaterów znanych z pierwowzoru.

Code 8: Part II, czyli kontynuacja ciepło przejętego filmu akcji z elementami science fiction, zostanie nakręcony przez twórcę oryginału, Jeffa Chana. Scenariusz z kolei stworzą: wspomniany powyżej filmowiec, Chris Paré, Sherren Lee i Jesse LaVercombe.

Zobacz również: Filmy science fiction 2021. Sci Fi wyczekiwane przez fanów gatunku!

Fot.: Colony Pictures

Code 8: Part II śledzi zmagania nastolatki, walczącej o sprawiedliwość dla swojego zmarłego brata. Rodzeństwo głównej bohaterki padło ofiarą skorumpowanych policjantów. Dziewczyna trafia na celownik po tym, jak zostaje świadkiem jawnego fałszowania dowodów. Chcąc wyjść z kłopotów cało, zwraca się o pomoc do byłego więźnia (Robbie Amell) i jego wspólnika (Stephen Amell). Razem mierzą się z wysoko cenionym oraz dobrze chronionym sierżantem policji, który użyje każdego narzędzia, aby uchronić się przed zdemaskowaniem.

Prace nad kontynuacją Code 8 powinny ruszyć już w czwartym kwartale tego roku.

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Colony Pictures

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?