czarna pantera wakanda w moim sercu disney+
czarna pantera wakanda w moim sercu disney+

Co zobaczymy na Disney+ w lutym?

Disney+ będzie świetnym towarzyszem wciąż długich lutowych wieczorów. Luty to również miesiąc zakochanych – na platformie czeka na was mnóstwo animowanych i fabularnych klasyków do oglądania z drugą połową i w większym gronie, jak np. Pretty Woman czy Zakochany kundel, ale nie zabraknie też propozycji dla tych, którzy nie obchodzą walentynek. Tych drugich z pewnością zainteresuje serial Rozterki Fleishmana, w którym główne role grają Jesse Eisenberg i Claire Danes, a który opowiada o próbie odnalezienia się w życiu po rozpadzie małżeństwa.

Disney+ oferuje mnóstwo seriali i programów dla fanów tematyki true-crime. W lutym nie zabraknie nowości – już 15 lutego będziemy próbowali rozwiązać zagadkę, kim jest Morderca na kampusie, a 22 lutego wciągniemy się w Zabójczą sieć, która śledzi pracę nieustępliwych i pomysłowych internetowych detektywów, próbujących rozwiązać niektóre z najbardziej frustrujących spraw morderstw w Ameryce Północnej, wykorzystując cyfrowe ślady, bazy danych DNA i potęgę mediów społecznościowych. W lutym powracają m.in. Daleka północ z 2. i 3. sezonem oraz Wu-Tang: An American saga z 3. sezonem (3 odcinki na start, kolejne co tydzień).

Rozterki Fleishmana – 22 lutego

Rozterki Fleishmana to historia 41-letniego Toby’ego Fleishmana, który właśnie się rozwiódł i odważnie zanurkował w nowy świat aplikacji randkowych, osiągając sukcesy, jakich nigdy nie miał w młodości, zanim się nie ożenił pod koniec studiów medycznych. Ale na samym początku jego pierwszego lata wolności seksualnej była żona Rachel znika, zostawiając go z 11-letnią Hannah i 9-letnim Sollym i bez żadnych wieści, gdzie jest i czy planuje powrócić. Starając się pogodzić opiekę nad dziećmi, odnowioną znajomość z przyjaciółmi Libby i Sethem, ewentualny awans w szpitalu, na który długo czekał, a także wszystkie kwalifikujące się kobiety, jakie ma do zaoferowania Manhattan, uświadamia sobie, że nigdy nie odkryje, co stało się z Rachel, dopóki w końcu nie zmierzy się z przyczynami rozpadu ich małżeństwa.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – 1 lutego

W Czarnej Panterze: Wakanda w moim sercu Studia Marvel królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (m.in. Florence Kasumba) po śmierci króla T’Challi bronią swojej ojczyzny przed atakiem obcych sił. Gdy ludność Wakandy próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, ich bohaterowie muszą zjednoczyć siły z pomocą Psa Wojny Nakii (Lupita Nyong’o) oraz Everetta Rossa (Martin Freeman) i stworzyć nową przyszłość Wakandy. Oprócz Tenocha Huerty w roli Namora, władcy ukrytego podwodnego królestwa, w filmie zobaczymy Dominique Thorne, Michaelę Coel, Mabel Cadenę i Alexa Livanalliego.

czarna pantera shuri

kadr z filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej – 1 lutego

Serial Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej to pełna ciepła i humoru kontynuacja uznanej serii, opowiadająca o perypetiach 14-letniej Penny i jej rodziny we współczesnym świecie. Jej mama, Trudy, ma nową pracę, jej tata, Oscar, jeszcze bardziej szalone plany, a sama Penny staje przed nowymi wyzwaniami, do których zalicza się uświadomiona społecznie i wymądrzająca się koleżanka.

Mistrzowie kuchni w dziczy – 1 lutego

Wzniesienie się na kulinarne szczyty nigdy nie wymagało tyle wysiłku. W każdym odcinku Mistrzów kuchni w dziczy dwóch światowej klasy szefów kuchni znajdzie się w dziczy, gdzie czekać będzie na nich żmudna i bezprecedensowa misja – przetrwać i zebrać wystarczająco dużo dostępnych w naturze produktów, by przygotować z nich posiłek godny pięciogwiazdkowej restauracji. Kulminacją każdego odcinka będzie starcie szefów kuchni jeden na jednego w „kuchni w dziczy”, gdzie – korzystając z zebranych produktów i pomysłowości – będą musieli stworzyć smaczne dania, które zrobią wrażenie na jurorach.

Randka Carla – 10 lutego 

W filmie krótkometrażowym Pixar Animation Studios Randka Carla Carl Fredricksen z oporami wybiera się na randkę, ale nie wie, jak ma się na niej zachować. Jego wierny przyjaciel As podsuwa mu wypróbowane sposoby na zawieranie przyjaźni – o ile jest się psem.


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?