terrifier 3
terrifier 3

Clown Art powraca! Terrifier 3 oficjalnie zapowiedziane!

Nie jest raczej zaskoczeniem, że Terrifier powróci. Trzecia część filmu o szalonym clownie Artcie powróci już w przyszłym roku.

Wiedzieliśmy, że to tylko kwestia czasu po ogromnym sukcesie Terrifier 2, który zarobił 15 milionów dolarów na całym świecie przy budżecie wynoszącym zaledwie 250 000 $. Oficjalnie otrzymaliśmy potwierdzenie o nadchodzącej trzeciej części.

Złowieszczy Clown powróci

Jak donosi Deadline – prace na Terrifier 3 oficjalnie ruszyły, a film powinien trafić na ekrany kin już w 2024 roku. Szczegóły fabuły są nadal tajemnicą, ale David Howard Thornton ponownie wcieli się w rolę clowna Arta, a Lauren LaVera ma również powrócić jako Sienna. Scenarzysta i reżyser Damien Leone i producent Phil Falcone wrócili na pokład i podobno pragną podwojenia budżetu z drugiego filmu.

terrifier 2

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Terrifier 2. Masakra w święta – recenzja filmu. O co tyle krzyku?

Opis drugiej części:

Pierwsza część podąża historią trzech młodych kobiet w halloweenowy wieczór. Na ich nieszczęście napotykają przerażającego klauna, który nie ma dobrych zamiarów. Sequel nie ma zbyt oryginalnego pomysłu, gdyż tym razem celem antagonisty jest nastolatka oraz jej młodszy brat. To jednak nie fabuła przyciąga widzów do kin, ale krwawa jatka z klaunem.

Terrifier 2, teraz już z podtytułem Masakra w Święta, ma oficjalną datę premiery w polskich kinach! Slasher trafi do kin 23 grudnia 2022 roku – akurat na Święta Bożego Narodzenia.


Źródło: fearhq.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?