Ciche miejsce III – znamy reżysera kolejnej odsłony serii!

Michael Sarnoski. Twórca, który nakręcił chwalony przez krytyków zeszłoroczny dramat Świnia, stanie za obiektywem kamery podczas realizacji trzeciej części Cichego miejsca. Informację podał portal Variety.

Warto tutaj dodać, iż film zatytułowany Świnia był reżyserskim debiutem Michaela Sarnowskiego i od razu okazał się wielkim przebojem. Twórca również po pierwszy brał udział w tworzeniu scenariusza. W tym przedsięwzięciu pomogła mu wówczas Vanessa Block.

Fot.: Jonny Cournoyer; Paramount Pictures

Zobacz również: Złodziej w hotelu – Eileen Jones sporządzi scenariusz do remake’u!

Trzecia część filmu pt. Ciche miejsce, należąca do serii cenionych horrorów Paramount Pictures, jest opisywana bardziej jako spin-off, niż faktyczna kontynuacja. Niestety aktualnie nie są znane żadne szczegóły na temat fabuły powstającego widowiska grozy. Wiadomo jedynie, iż historia będzie oparta na oryginalnym pomyśle Johna Krasinskiego, reżysera, scenarzysty i gwiazdy dwóch pierwszych odsłon omawianej serii. Będziecie czekać na Ciche miejsce III? A może jeszcze nie widzieliście dwóch pierwszych odsłon? Podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Jonny Cournoyer; Paramount Pictures

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?