Ciao Alberto – zwiastun kontynuacji filmu Luca!

Platforma Disney+ opublikowała zwiastun krótkometrażówki zatytułowanej Ciao Alberto. Produkcja to nowy animowany projekt wytwórni Pixar. Dodatkowo Ciao Alberto jest kontynuacją głośnej i niezwykle udanej, tegorocznej komedii o dojrzewaniu zatytułowanej Luca. Poniżej zamieściłem zwiastun oraz plakat. Krótkometrażówka pojawi się w ofercie platformy Disney+ już 12 listopada 2021 roku.

Ciao Alberto wyreżyserowała McKenna Harris. Produkcją z kolei zajął się Matt DeMartini. W oryginalnej obsadzie głosowej ponownie znalazł się Jack Dylan Grazer, który kolejny raz wciela się w rolę Alberto Scorfano.

Zobacz również: Tower of terror – Taika Waititi za sterami nowego filmu Disneya!

Podczas gdy jego najlepszy przyjaciel, Luca, spędza kolejne dni na nauce w szkole, Alberto cieszy się swoim nowym życiem wśród w mieszkańców Portorosso. Bohater dzielnie pracuje pod czujnym okiem Massimo, jednorękiego, muskularnego rybaka, który przygarnął chłopaka pod własny dach. Alberto najbardziej na świecie pragnie zaimponować swojemu mentorowi. Jednakże łatwo to powiedzieć, a zdecydowanie gorzej zrobić.

Fot.: Disney+

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Disney+

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?