thor: miłość i grom chris hemsworth
thor: miłość i grom chris hemsworth

Chris Hemsworth wypowiedział się o Martinie Scorsese i Quentinie Tarantino “dwóch moich bohaterów, z którymi nie będę pracować”

Zarówno Martin Scorsese, jak i Quentin Tarantino powiedzieli w przeszłości pewne pogardliwe rzeczy o filmach Marvela (chociaż ten drugi przyznał, że zrobiłby produkcje Marvela). Chris Hemsworth natomiast wypowiedział się na ich temat.

Quentin Tarantino oraz Martin Scorsese wypowiedzieli się krytycznie o produkcjach Marvel Studios. Jedna z gwiazd tego uniwersum, Chris Hemsworth, wypowiedział się na temat tych dwóch reżyserów.

Thor o reżyserach

Filmowy Thor przyznał podczas wywiadu dla GQ, że jest bardzo przygnębiony z powodu tej dwójki reżyserów.

To bardzo przygnębiające, kiedy to słyszę. Jest to dwóch moich bohaterów, z którymi nie będę pracować. Chyba nie są moimi fanami.

Martin Scorsese kilka lat temu, gdy Marvel Studios było w największym peaku popularności, wypowiedział się dość krytycznie na temat tych pozycji. Stwierdził, że jest to przejażdżka tematyczna i nie przekazuje emocji, jak chociażby jego filmy. Tarantino natomiast wyznał, że filmy Marvela prezentują tylko osoby, które chcą zostać gwiazdami (by później stwierdzić, że jednak zrobiłby serial o Nicku Furym).

thor: miłość i grom chris hemsworth

Thor: Miłość i grom, Marvel Studios

Zobacz również: Pixar zwalnia reżysera Buzza Astrala i innych pracowników! Jaki jest powód?

Każdy z trójki wspomnianych aktualnie pracuje nad jakimś filmem. Chris Hemsworth niedługo wypuści film Tyler Rake 2, w którym ponownie wcieli się w tytułowego bohatera akcji. Martin Scorsese niedługo wypuści film Killers of the Flower Moon, który będzie westerem. Główne role zagrają tam Leonardo Di Caprio oraz Robert De Niro. Tarantino natomiast zapowiedział swój ostatni, dziesiąty film, The Movie Critic.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?