Kapitan Ameryka
Kapitan Ameryka

Chris Evans powróci jako złoczyńca w filmie Kapitan Ameryka 4?!

Pewne plotki mówią, że Marvel chce powrotu Chrisa Evansa do roli wariantu Kapitana Ameryki czyli Kapitana Hydry. Rzetelne źródła na Twitterze podają, że byłby on wrogiem obecnego posiadacza tarczy granego przez Anthony’ego Mackie.

Brzmi to naprawdę realnie, a co ważne niezwykle interesująco. Pojedynek Kapitana Ameryki z Kapitanem Hydrą byłby nie tylko świetny z uwagi na to, że obaj mają podobne umiejętności. Głównym czynnikiem byłoby to, że Steve Rogers i Sam byli najlepszymi przyjaciółmi.

Scenariusz ten przypominał by trochę walkę Steve’a z Bucky’m. Od jakiegoś czasu słyszy się, że Marvel ma ochotę przywrócić Evansa do MCU. Jeśli tak się stanie, Kapitan Ameryka 4 i rola antagonisty przejętego przez Hydrę brzmi doprawdy dobrze.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – recenzja spoilerowa wielkiego finału 3. fazy MCU


Źródło: Twitter / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?