Bradley Cooper nosił bagaże Leonadro DiCaprio! Poznaj 5 ciekawostek o aktorze!
Bradley Cooper nosił bagaże Leonadro DiCaprio! Poznaj 5 ciekawostek o aktorze!

Bradley Cooper i Will Arnett połączą siły!

Bradley Cooper i Will Arnett sprawdzą się w podwójnej roli. Będą zarówno gwiazdami, jak i twórcami filmu Is This Thing On?

Bradley Cooper i Will Arnett to wieloletni przyjaciele. Po wielu latach kariery w Hollywood aktorzy postanowili przygotować wspólny projekt. Obaj panowie będą pełnić podwójną rolę. Cooper ma zostać reżyserem filmu, podczas gdy Arnett jest współautorem scenariusza, który napisał wraz z Markiem Chappellem (Patrz jak kręcą).

Co jeszcze wiemy o Is This Thing On?

Według źródeł projekt jest we wczesnej fazie rozwoju i nie mamy na ten moment żadnych szczegółów dotyczących jego fabuły. Jeśli chodzi o Bradleya Coopera w roli reżysera, do tej pory pracował przy dramatach muzycznych, na które składają się nagrodzone Oscarem Narodziny gwiazdy czy nadchodzący Maestro. Kto wie, może tym razem Cooper zaskoczy nas tematyką.

QUIZ: Rozpoznaj produkcje, w których wystąpił Bradley Cooper!

Fot. kadr z filmu Narodziny gwiazdy

Zobacz również: The First Slam Dunk – wyjątkowy przedpremierowy seans podczas Festiwalu Fantastyki Pyrkon

Opis narodzin gwiazdy Bradleya Coopera

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (Lady Gaga). Gdy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: fot. kadr z filmu Kac Vegas w Bangkoku

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?