bullet train zwiastun filmu kadr z bradem pittem
bullet train zwiastun filmu kadr z bradem pittem

Brad Pitt, pociąg i zabójcy. Zwiastun Bullet Train!

Brad Pitt jadący pociągiem nie brzmi jak najbardziej ekscytujący pomysł na film. Jednakże Brad Pitt jadący pociągiem, w raz z masą zabójców rywalizujących o wykonanie zlecenia już jest! Do sieci trafił nowy zwiastun Bullet Train!

Bullet Train na nowym zwiastunie prezentuję się fenomenalnie! Ten krótki materiał bardzo mocno przywodzi na myśl Johnego Wicka. Wygląda na to, że będziemy mogli spodziewać się widowiskowej i wartkiej akcji, w połączeniu z dużą dozą poczucia humoru. Przekonajcie się sami oglądając zwiastun!

BULLET TRAIN – ZWIASTUN

Oprócz zwiastuna został też opublikowany plakat filmu.

Bullet Train

Fot. Sony Pictures

Zobacz również: Oppenheimer – Jason Clarke dołącza do obsady filmu!

Nowy thriller, który wyreżyseruje David Leitch otrzymał tytuł Bullet Train. Będzie to adaptacja powieści Maria Beetle japońskiego pisarza Isaka Kotaro. Nie wiadomo jak dokładnie odtworzona zostanie historia z oryginalnego źródła. Fabuła książki przedstawiała losy byłego profesjonalnego zabójcy, Kimury. Aby zemścić się za poważne pobicie syna, wsiada on za sprawcą do pociągu. Tam, w ciasnej scenerii rozpocznie swoje polowanie na przeciwnika.

W projekt zaangażowany jest reżyser Deadpoola 2 oraz Szybkich i wściekłych Hobbs i Shaw, David Leitch. Zajmie się on reżyserią i nadzorem nad scenariuszem, który napisze Zak Olkewicz. Kelly McCormick ponownie połączy siły z Leitchem, aby wyprodukować film.

Amerykańska oraz polska premiera Bullet Train odbędzie się 15 lipca 2022 roku. Za dystrybucję nad Wisłą odpowiada firma UIP.


Źródło: Youtube, Sony/ Ilustracja wprowadzenia: Sony

Od wielu lat zapalony gracz, fan anime, pasjonat kina i literatury.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?