Borderlands 3
Borderlands 3

Borderlands dostało dokrętki z innym reżyserem

Adaptacja Borderlands wciąż powstaje, choć nadal nie zobaczyliśmy jeszcze żadnych konkretnych materiałów. Ostatnio jednak pojawiły się wieści o pewnych komplikacjach.

Z początku mówiło się nawet o wyrzuceniu ze stołka reżysera Eliego Rotha z powodu rzekomego fatalnego odbioru dotychczasowej wersji filmu w trakcie zamkniętego pokazu. Deadline donosi jednak, że nie są to prawdziwe doniesienia. Prawda ma być o wiele prostsza i bardziej prozaiczna: otóż Roth musi zająć się Thanksgiving, innym swoim projektem, toteż poprosił swojego przyjaciela Tima Millera o wsparcie. Tym samym twórca Deadpoola w ramach zastępstwa przejmie dokrętki Borderlands.

Borderlands 3

Materiały prasowe

Zobacz również: Avengers: Secret Wars podstawą do tworzenia memów! Multiwersum obłędu w mediach społecznościowych

Borderlands jest grą akcji-RPG studia Gearbox Software wydaną po raz pierwszy w 2009 roku. Łączyła w sobie elementy gier FPS i cRPG. Jej akcja została osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez potężne bestie. Zadaniem gracza było wcielenie się w jednego z mieszkańców planety Pandora, stających do walki z niebezpiecznymi kreaturami.  Oprócz trybu dla jednego gracza gra oferowała także świetny tryb współpracy. Całość podana została w fantastycznej komiksowej oprawie wizualnej. Borderlands doczekało się w 2012 roku sequela, a w 2014 „pre-sequela”.

Film wyprodukuje Avi Arad (Spider Man) i jego syn Ari. Reżyserem został Eli Roth, a scenariuszem zajmuje się Craig Mazin, którego ostatnio poznaliśmy ze świetnej strony przy okazji Czarnobyla, za który otrzymał nagrodę Emmy. Ekranizacja ma podobno celować w kategorię wiekową R.

Źródło: Deadline

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?