Olivia Wilde
Olivia Wilde

Booksmart – nowe gwiazdy dołączają do reżyserskiego debiutu Olivii Wilde!

Booksmart to nadchodzący wielkimi krokami, reżyserki debiut popularnej aktorki – Olivii Wilde, który niedawno wzbogacił swoją obsadę o kilka interesujących nazwisk. A więc do projektu dołączyli: Jason Sudeikis, Jessica Williams, Lisa Kudrow i Will Forte. Na pokładzie projektu znajdują się również: Beanie Feldstein, Kaitlyn Dever, Molly Gordon, Billie Lourd, Skyler Gisondo, Noah Galvin, Diana Silvers, Mason Gooding, Victoria Ruesga, Austin Crute, Eduardo Franco i Nico Hiraga.

Olivia Wilde

Fot.: Daniel McFadden; Back To Life Productions, LLC

Zobacz również: Spider-Man: Into the Spider-Verse – nowy zwiastun już tuż-tuż!

Historia podąża śladami postaci odgrywanych przez Dever i Feldstein, dwóch supergwiazd i najlepszych przyjaciółek, które w przededniu ukończenia szkoły średniej boleśnie uświadamiają sobie, iż mogły pracować mniej, a w zamian za to więcej się bawić. Kogo z nas nie dopadło kiedyś takie uczucie? Zdeterminowane zatem dorównać pod tym względem swoim rozrywkowym rówieśnikom, dziewczyny za punkt honoru obierają sobie misję nadrobienia czterech lat imprezowych zaległości w jedną, pełną wrażeń noc!

Film może się okazać dobry. Ponadto zawsze należy wspierać debiutantów. Scenariusz do projektu sporządziły Emily Halpern i Sarah Haskins. Katie Silberman natomiast wprowadziła konieczne poprawki.

Źródło: GeekTyrant.com / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros. Pictures; Untitled Rick Howard Company LLC

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?